Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, ha egy férfi jól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ha egy férfi jól ki tud nyalni, de nem valami nagy a szerszáma, az nektek felejtős, vagy még jöhet?

Figyelt kérdés
Azon gondolkoztam, ha egy férfi jól ki tud nyalni egy nőt, de nem igazán nagy cerkával tud dugni, akkor ti megpróbáltok tovább állni vagy megtartjátok, mert hát mégis csak ő a pasitok?
2017. máj. 26. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Semmi köze nincs ahhoz hogy valakinek nagy vagy kicsi a szerszáma mivel nem az számít...szóval szerintem a lányoknak az csak előny ha jól kitud nyalni illetve szexuálisan annyi fontos még hogy bírja a szexet. Ennyi a kulcs az egészhez és felejtsük már el ezt a farokméret témát mert már unalmas.
2017. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem így működik.Fontosabb az jellemed,egyéniséged.
2017. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Az utolsó barátomnak kicsi pénisze volt, de nagyon jo volt az ágyban illetve nagyon jol nyalt.. csak vele tudtam elmenni. Férfiak!! Nem a méret a lényeg!:)
2017. máj. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
azért a nagy szerszám nem feltétlenül ellvárás, az fontosabb, hogy hogy tudja használni. Amúgy nem tudom, nem találkoztam még ezzel így, de nekem szerintem nem lenne elég ha szar az ágyban.
2017. máj. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Az a lényeg, hogy tudja használni, tök mindegy kicsi vagy nagy, ha nyalni jól tud az már fél siker.
2017. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy nő 5 cm-es ujjal orgazmust tud elérni magának, akkor egy kisebb pénisszel miért is ne lehetne? :) Nem a méret a lényeg soha, csakis kizárólag a technika. Nagy farokkal is lehet valaki bénácska, és kicsivel is lehet valaki szexisten.
2017. máj. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
hogy a viharba ne? a nyalás a legjobb dolog :)
2017. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%
A valóság az, hogy ha nincs minimum 15 cm-es farkad, akkor el se jutsz a nyalásig.
2017. máj. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!