Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ki csinálta már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ki csinálta már nyílvános helyen közületek? Nem féltetek hogy valaki esetleg meglát titeket? 22/L

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 20:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Miért féltem volna? Nyilvános helyen voltunk de úgy hogy ne lássanak meg. Mi ebben a bonyolult dolog?
2017. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én egyszer irodalom órán csináltam. Leghatul ültem takarasban , soromban senki sem volt. a tanár olyan unalmas dolgokról beszélt hogy kellett magammal.valamit kezdeni xD nem féltem , mert mással foglalkoztam
2017. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Éjjel telefonfülkében a parkban. Éjjel a tóparton, vadászlesen, kilátóban. 😎 Nem féltünk.
2017. máj. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Éjjel stégen, nem féltünk :)

30F

2017. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%
Nappal Balatonban, úgy hogy 5-6 méterre fürödtek tőlünk. Izgi volt.
2017. máj. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Velencei tó. Szintén a fürdőzők között. Tényleg izgalmas volt! :-)
2017. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem féltem, bár azért nézelődtem néha körbe, nem jön-e rendőr.

Mert ez ugye közszeméremsértés.

2017. máj. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Autó, felnyitott hátsó ajtó. Körülnéztünk előtte, elvileg nem jártak arra sűrűn. De volt erdő, és ameddig dobozos teherautóval jártam, havonta egyszer-kétszer a raktérben. Ott ugyan nem láthattak meg, de olyan volt, hogy furán néztek ránk, amikor egymás után kijöttünk a raktérből. Talán azért, mert kicsit mozgott az autó és a lány egy icipicit fiatalabb volt nálam. Ő akkor volt 23 én meg 35 :-) Régi szép idők! :-)
2017. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

értem köszönöm :)

mivel többen jeleztétek...azt kifelejtettem a kérdésből hogy sexre gondolok :D bocsi hogy kihagytam

tehát nem masztira :D

és bevallom igen énis csináltam 1x nyílvános helyen,de nem vállalnám be még egyszer

2017. máj. 26. 21:43
 10/22 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok :)
2017. máj. 26. 21:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!