Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell elvenni egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell elvenni egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés
Szóval azt tudom, hogy mit és hova kell, csak abban kérnék tanácsot hogy amikor behatolok, és hát ott van a szűzhártyája akkor hogyan tovább? Amint érzem az esetleges ellenállást lassan fokozatosan nyomjam tovább, vagy hirtelen mozdulattal. A lehető legkisebb fájdalommal szeretném megtenni. Mindenki válaszát várom, de főleg csajokét akik már elvesztették, már ha emlékeznek hogyan történt a nagy izgalomba. A barátnőmmel most hétvégén történne a dolog. Mindketten szüzek vagyunk. 19/f

2017. máj. 26. 22:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Nekem nem fajt egyáltalán. Párom szepen fokozatosan csusztatta be, es elidozott bennem míg hozza nem szoktam.

Verezni sem vétettem utána szóval jo sokáig azt hittem at sem szakadt a szuzhartyam.

2017. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Kétlem, hogy magának nem csinált volna semmit még sem, nem hiszem, hogy a szűzhártyától tartani kéne, nagyon keveseknek van "ép állapotban"
2017. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Azért mert valaki azt írja, hogy egyáltalán nem fájt, még ne nyomd be neki csak úgy xd

A szűzhártya mindenkinek másképp helyezkedik el a vaginában, van aki nem is érzi, nem is vérzik, vagy alig. Van akinek meg nagyon érzékeny és fáj. Emberfüggő, inkább légy óvatos, ahogy az első írja.

2017. máj. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Az is lehet, hogy a lánynak már átszaladt régebben. En például évekig lovagoltam es táncoltam, igy sejtettem is magamról, hogy maga a szűzhártya már nem ép. En nem vereztem egyáltalán. Amit ajánlani tudok, hogy nagyon izgasd fel barátnődet, legyen nagyon nedves mire oda kerültök. :) Illetve nekem barátom egy hirtelenebb mozdulattal hatolt be, vagy lehet csak akkor ugy tűnt. Mert maga a hüvelytornác még nem szük, csak utána. Es ez a tágulási folyamat ami kellemetlen egy kicsit, bár nekem nem kifejezetten fajt. :) De majd látni fogod rajta, hogy hogy van, meg kérdezd meg jo-e ugy neki stb. Ne párázz! ;)
2017. máj. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
19%
Legyél figyelmes. De a péniszedet ugyanúgy kell belerakni egy szűz csajba, mint ha már nem lenne az.
2017. máj. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
11%
Édes Istenem. Ezt sem tudod?
2017. máj. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6.! Ha figyelmesen elolvastad volna a kérdést tudhatnád, hogy tisztába vagyok a dolgokkal. A többieknek köszönöm a válaszukat. Ma úgy néz ki,hogy megtapasztaljuk milyen szexelni. Mindenképp óvatos leszek. És majd a helyzet hozza hogy fizikálisan könnyen megy a szüzesség elvétele, vagy kisebb-nagyobb akadályokba fog ütközni. Mindenképp úgy tervezem, hogy gyengéd leszek.
2017. máj. 27. 11:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos, mi lett az eredmény? :)
2017. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
Megtaláltad a lyukat?
2017. máj. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne legyetek elitélők. Van ahol még nagyon gyerekcipőben jár a szexuális felvilágosítás. Tudod van a lánynak az a micsodája meg neked is, ha azt össze rakjátok már is jók vagyok.
2017. máj. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!