Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom túl hamar elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom túl hamar elélvez szex közben. Olvastam az "orgazmuskontroll"ról. Érdemes lenne ezt a tréninget folytatni, hatásos lehet?

Figyelt kérdés

Előre megvan h hány percig kell bírnia, figyelem az órát és kézzel vagy szájjal izgatom. Amikor elélvezés közelébe kerül szólnia kell, ilyenkor abbahagyom az izgatást fél percre, h lenyugodjon. Ha a megadott idő előtt elkezd elélvezni, akkor gyorsan elveszem a kezem és nem lesz igazi orgazmusa. Mivel ez kellemetlen és utálja, ezért inkább szól időben és próbálja visszatartani magát valahogy. Hogyha kibírja a megadott időt, akkor pedig eljuttatom a csúcsra ahogy szeretné.. ezután megnöveljük az időt pár perccel és legközelebb már addig kell bírnia.

Eddig néhányszor csináltam neki, 10 perccel kezdtük, amit először nem bírt ki, de aztán kibírta, úgyhogy most 15 perc a következő. A végső cél az lenne h fél óráig bírja anélkül h meg kelljen állnom közbe.

Azt mondja h ez lehetetlen, nem fog sikerülni, sztem viszont igen. Azt mondja kicsit önző vagyok, pedig szerintem neki is jobb lenne, ha nem élvezne el hamar!

Először tetszett neki ez a "tréning" és megígérte h végigcsináljuk de mostmár kitalálta h mégse.

Próbálom motiválni valahogy, de nem tudom hogy? Vagy tényleg önző vagyok és hagyjam, h hamar elélvezzen? Ő is utálja magát emiatt.


2017. máj. 27. 18:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is hamar elélvez. De én is.

Amikor hosszabb együttlétre vágytunk, akkor először én kielégítettem őt orálisan, majd pedig ő engem és utána neki elég ennyi pihenő és a szexet már tovább bírja. Gyakorlatilag annyira, hogy többször is elélvezek.

Illetve együttlét közben mindig izgatom a csiklómat, így gyakorlatilag előbb elélvezek, mint ő.

Nem hiszem, hogy ennyire kéne szenvedni...

2017. máj. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit megalázó ez az egész neki, nem? Mennyire vagy közben türelmes? Ha ilyen tanárjellegű, hogy "nem, nem szabad még, áá elbsztad", akkor ne várd, hogy tetszeni fog neki. Így beletáplálsz egy olyan megfelelési kényszert, ami miatt nem fogja veled élvezni a szexet, mert azok kell kattognia, hogy "még 5 perc, neee, nem szabad, ne.. elmentem, csődtömeg vagyok". Lehet gyakorolni de nem biztos, hogy ez a megoldás.
2017. máj. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez megalázó neki.
2017. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még a végén kiderül hogy a kérdező nem tud 20 perc alatt se elelvezni és ezt a párjára vetíti ki mint hiba :))
2017. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked hány perc kell?
2017. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, előző már pedzi ugyanezt.
2017. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én már rég leléptem volna a helyében.


23/F

2017. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsőre én is hamar elélvezek, a második menet már hosszabb. Barátnőm soha nem tette szóvá, bár mi reggel délután este együtt vagyunk, meg néha munkahelyen is, remek a szex, és nem kell ilyen marhaság, hogy orgazmuskontroll.
2017. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szexuális kontinenciát érdemes megtanulni más néven ojas (odzsasz) kontinencia.

Nem csak a baratodnak hanem minden férfinak.

2017. jún. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyen második menet? Harmadszorra egy órán át lehet döngetni, amikor már azt se tudja a lány, hogy élő v. holt.
tegnap 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!