Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez rosszul eshetet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rosszul eshetett a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Hanyatt feküdt az ágyon, ilyen cica nadrágban, így ráfeszült a nadrág a testére. És a puncija szépen kirajzolódott, és én nem tudtam ellenállni ennek, megsimogattam a hasát, és ruhán keresztül megpusziltam a kis punciját. És ettől elpirosodott az arca. Még nem láttuk egymást meztelenül, 3 hete ismerjük egymást. Ez rosszul eshetett neki?

18 évesek vagyunk


2017. máj. 29. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem, sőt!

De ezt tőle kellene megkérdezned...

2017. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem esett neki rosszul. :D Mázlista a csaj.
2017. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem csak lehet zavarba jött
2017. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18 évesen csak nem tán.
2017. máj. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Azért ha hanyatt fekve ugy kidomborodott neki h meg tudtad puszilni, nem lehet az olyan kicsi!
2017. máj. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rosszul esett inkább csak zavarba jött, főleg ha te vagy neki az első. De kérdezd meg tőle akár ha csináltok ilyesmit mindig kérdezgesd tőle hogy jó-e neki és mond el hogy ha valami rosszul esik neki bátran mondja el neked nem fogsz megsértődni, hanem megbeszélitek majd és találtok meg oldást közösen. Persze csak akkor mondj ilyesmit, ha tényleg így gondolod.
2017. máj. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#5

Nem, nem domborodik ki, de még is hozzáfértem:D Vékony testalkatú.:)

2017. máj. 29. 19:34
 8/11 anonim ***** válasza:
cukiii vagy <3
2017. máj. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért vörösödött el, mert kifejezetten jól eshetett neki.
2017. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi idő kell neki, amíg ruha nélkül puszilhatom meg? Ő, vagy én nekem "kell" levenni róla a ruhát? nem akarok erőszakos lenni. Am még mind a ketten szüzek vagyok, azért kérdezek ilyeneket...
2017. máj. 30. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!