Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mentetek már el olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mentetek már el olyan fizetős lányhoz, aki nem rendelkezik beszámolóval, értékelő résszel?

Figyelt kérdés

Az ismert szexpartner kereső oldalakon.


Amennyiben elmentetek, milyen élményben volt részetek? (együttlét, hozzáállás, veszélyek stb)



2017. máj. 29. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Voltam és telefonhívás döntötte el,olyan is volt hogy a helyszínen a barátnőjét kaptam el akit akkor láttam meg.
2017. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ramone ***** válasza:
76%
Persze... Exem tartozott egy kis pénzel és mondta hogy ha átmegyek akkor kifizet átmentem megdugtam és mindenki jól járt... Ja és a tartozást is kifizette :D
2017. máj. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Hú bazz... valami nekem nagyon megárthatott, hogyha arra asszociáltam abból, hogy nem rendelkezik "beszámolóval", mint amit a cégeknek kell évente küldeni könyvelővel a NAV-nak :-D
2017. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen. Határozottan rossz élmény volt. Rá kellet jöjjek, hogy nem véletlen, hogy levan tiltva a beszámoló írás. Jobb olyanhoz menni akinél engedett a beszámoló írás és már van is róla jó vélemény.
2017. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igen, és szar volt.

Többet sosem.

2017. jún. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltam, s piszok jó volt.


Kár, hogy barátnők nem hajlandóak így szopni.

2017. szept. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!