Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a zsáneretek pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a zsáneretek pasik testalkatát illetően?

Figyelt kérdés
Milyen a legvonzóbb testalkat ami elindítja a kémiát? Kockás has, széles váll, izmos mellkas vagy magasság. Esetleg ezek mind együtt? Aki akar küldhet képet is az ideáljáról.

2017. máj. 31. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Magas, szeles vall, eros karok, nem kockas has. Szoros test, eres alkarok. Kopasz-rovid szakallas. Hosszukasabb karakteresebb arc. Nagy lapat kezek, hosszu vastag ujjakkal.

Parom doszt ilyen.

2017. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam erről egy kutatást, egy csomó különböző korú, társadalmi státuszú, etnikumú nő bevonásával vizsgálták, hogy mi a legvonzóbb egy férfiben, és ott azt hozták ki, hogy a magas/széles váll/erős kar kombó volt a nyerő, a kockahas nem különösebben volt vonzó tényező.
2017. máj. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jah 1es vagyok. Kepkent ugy kepzeld el talan csak a testet meg picit az arcot mint Bud Spencert es Sir Sean Conneryt fiatalon.

De Bud Spencer idosebben, teltebben is jol nezett ki.

22L

2017. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jahj ezt ugy szeretem. Leirom a SAJAT zsanerem es jonnek a kis gizda kislany testu hapsik akik mar pontoznaknis le es szivnol utaljak a 2 meteres adonisz testu ferjem.

Az elet ilyen gyerekek fogadjatok el. Nekem sincs tokeletes testem meg is igy szeret a ferjem.

De titeket a szemelyisegetek es a nyomorultsagotok miatt a kutya se fog.

2017. máj. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon magas,szalkas,illetve izmos feneku pasi az idealom testalkatot nezve
2017. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!