Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez igazi mell?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez igazi mell?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem nagyon tetszik, a hölgy 22 éves. Gyanús, hogy nem valódi, de ilyen fiatalon csináltat magának szilikon melleket valaki?

De az is lehet, hogy csak simán ilyen szépséggel lett megáldva.



2017. máj. 31. 14:15
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

lehet

tényleg csodaszép!

2017. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Igen ez igazi mell, nem szilikon!
2017. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is igazi. Vagy mestermunka.
2017. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
2-es vagyok még, persze, hogy csináltat magának 22 éves sőt már 18 éves lányok is, de ez nem csináltatott ebben biztos vagyok.
2017. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
4-es: Átlagosan hány lány csináltatja meg magának fiatalon?
2017. máj. 31. 14:31
 6/25 anonim ***** válasza:
21%
Hát ez szerintem is igazi mell.
2017. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
Az a baj, hogy mindenhol az látják már 14 éves koruk óta, hogy a nagy mell a jó, minél nagyobb annál jobb alapon... persze ez hülyeség, de annyira beleékelődik az agyukba, hogy alig várják az alkalmat, hogy csináltassák. Így sajnos nagyon sok fiatal és még több csináltatná, ha lenne rá pénze! Ez meg a legnagyobb baj. Olyan szép cicis lányok akaják megcsináltatni, akiknek nem nagy a mellük, de olyan szép formás és feszes, hogy soha nem lenne neki vele baja és gyönyörűen állna neki egész életében és elrontatja a szilikonnal. Volt olyan csaj, akivel csak szexelgettem és neki is ez a gyönyörű kis melle volt és én beszéltem le róla, hogy ne hogy megcsináltassa és megköszönte, hogy anno lebeszéltem róla és nagyon hálás érte azóta is. Ha nem mondom neki megcsináltatta volna és meg is bánta volna.
2017. máj. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
31%

Nem, hogy igazi-e, vagy nem? :D

Szép, kívánatos, az a lényeg.

Inkább legyen szép és mű, mint természetes és ocsmány.

2017. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
30%
*Nem mindegy
2017. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szerintem igazi
2017. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!