Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit csinálnátok ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csinálnátok ha szex előtt meglátnátok, hogy az új partnereteknek csak 14 centis a pénisze?

Figyelt kérdés
Húznátok a szátokat és essünk túl rajta? Vagy nem fontos? Lehet olyan jó mint egy nagyobb?
2017. máj. 31. 17:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
Hazazavarnám.
2017. máj. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Valójában senkit sem érdekel, alkalmas kúrálásra.
2017. máj. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Folytatnám az akciót :)

Nincs semmi gond a mérettel.

2017. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
51%
Ha előtte hatudott mert azt hitte hogy ha már ott tartunk Úgy sem mondok nemet. Hát akkor nagyot téved mert szépen fognám magam és ott hagynám a picsbe. De ha Őszinte volt vagy esetleg nem is esett szó a méretéről akkor szivesen el töltöm vele azt a kellenes órácskát. De mint írtem nem szeretem egyszerűen rühellem a hazug vetítő férgeket akik azt hiszik hogy hazudnak akkorát mint az olajtó és jó az egy kis csermelynek és még azt hiszik hogy a csaj ezek után egye-fene szétrakja a lábacskáját. Hát köszönöm szépen az ilyenekből nem kérem. 23 L
2017. máj. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ha előtte hazudott**
2017. máj. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
16%

nekem is ekkora és ez kicsi, 16-17 az átlag


de te is tudod nem értem itt mit vársz ? ekkorával jóval lejjebb kell adnod az igényedből...örülj ha kapsz nőt rá

de itt a probléma hogy még a csúnya csajoknak se kell kicsi

2017. máj. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
És a durva, hogy a #6-hoz hasonló válaszolók mind komolyan elhiszik, hogy a 14 az kicsi, és hogy a lányok emiatt nem fekszenek le velük, véletlenül sem egyéb okok miatt...
2017. máj. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Bekapnám ne is lássam :D


Nem kicsi ez nyugi.. :)

2017. máj. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A 14 cm egyaltalan nem nagy méret.
2017. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A 14cm-el még elfogadnak. Ilyen hulladék kicsi és vékony 12cm-el na igen, azzal már kiröhögnek, megcsalnak emiatt és végül kidobnak. A méret mindnek számít!
2017. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!