Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők tényleg ennyire szerencs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők tényleg ennyire szerencsésebbek szex terén?

Figyelt kérdés
Sokkal könnyebben talál egy duci lány is szexre jó pasit, viszont macis pasi bomba nőt nem nagyon talál csak szexre, valamint hosszabb az orgazmusuk mint a pasiknak és egy nőnek többször iS lehet egymás után ez férfinek nem megy
2017. jún. 2. 07:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Bizony ez így van,a lányok szerencsésebbek ezen a téren,összetettebb és izgalmasabb a szexualitásuk,mint a miénk.Testük is sokkal szebb.De jó ,hogy vannak!:)
2017. jún. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
"Duci" nőként nem mondanám, hogy könnyen találok.Többszöri orgazmusom meg még sosem volt.Akkor könnyű?
2017. jún. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
16%

#2: ha csak szexre keresel, akkor találni fogsz.


A többszörös orgazmus meg azért a nőknél sem egyértelmű. Volt párom aki képes volt ilyesmire, és volt, aki majdnem úgy működött, mint egy férfi, egy orgazmus, és utána hosszú pihi

2017. jún. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Ahogy te gondolod, úgy igen, szerencsésebbek vagyunk. Kvázi bármikor, bármennyit lehet szexelni (nem bányarém) nőként, viszont két szempontot nem vettél figyelembe:

-Igazán jó csak azzal lehet a szex, aki megbecsül, a többi általában csak maszturbál egyet rajtad.

- És még az sem biztos, hogy aki megbecsül, azzal jó a szex, mert mindig a pasin múlik, mennyi ideig tart. Hiába élvezném én sokáig a szexet (a behatolásról beszélek), amióta szexelek és 4 pasi alapján mondom, akik stabilabbak voltak, nem fogtam ki olyat, aki ha már bennem volt, 3-4 percnél tovább bírta volna. Átlag 1-2 perc volt inkább, de rengetegszer volt 2-3 lökés. Utána fél óra regenerálódás, de volt, hogy nem volt folytatás. Pedig volt két 1,5 éves kapcsolat is, ami idő alatt már bőven hozzám szokhatott volna.


Szóval ezek után kinek a jobb?

2017. jún. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

"-Igazán jó csak azzal lehet a szex, aki megbecsül, a többi általában csak maszturbál egyet rajtad. "


Ezzel mondjuk férfiként is találkozol, mikor a nő 0 szinten akarja a szexet, de a fejével tudja, hogy engednie kell, így néha lefekszik, sürget, hogy csináld már, de sem fejben, sem testben nincs igazán jelen.



Nőként annyi a különbség, hogyha kifogsz egy ilyen pasit, akkor gyorsan tudod leváltani, férfiként pedig kezdődik elölről a lesz e valaki, aki eljön randizni kör.

2017. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
17%
Komolyan néhány perces menetek voltak?Nem csoda ha nem elégültél ki.Én legalább 20 percig bírom,póztól függően tovább is.Viszont a lányoknak a maszturbációjuk is izgalmasabb dolog ,mint nekünk,egyszerre több hangszeren is játszhatnak.
2017. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát nem tudom, én férfi vagyok, de nem biztos hogy annyira irigylem a lányokat ebből a szemszögből. Pláne, ha egy normális csajról van szó, és belefut pár gyökérbe, aki csak maszturbáló babának használja. Vagy hallottam már olyat is, hogy elvileg "kapcsolatban" átment hozzá a srác, megdugta, de hazament aludni. Nagyon szánalmas szerintem. Én mindig próbálok figyelni arra, hogy megbecsülve érezzék magukat a lányok, sőt, vadulva is el lehet ezt érni. Szexet nyilván ők többet kaphatnak, de élményt nem biztos hogy sokkal többet. Amúgy vannak olyan férfiak is, akik több orgazmusra képesek;)
2017. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
egy okos nőt maximum 1x lehet maszturbáló babának használni. Ha rájön, hogy a férfi ennyire becsüli, akkor már oda sem adja magát, vagy lép gyorsan.
2017. jún. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, de ha sokszor fut bele ilyenbe, akkor az azért rombolhatja a személyiségét, meg az önbecsülését.
2017. jún. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ez is relatív. Szerintem, mint mindenben, az összkép kiegyenlítődik, szex terén is.
2017. jún. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!