Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek csúnya a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek csúnya a körülmetelt pénisz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 2. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Igen
2017. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
igen
2017. jún. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a sima szebb szerintem, de amiket masokt hallottam az alapjan, a korulmetelt szebb.
2017. jún. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Aki szerint nem szép össze sem jönne olyan fiúval aki metélt?

Hozta teszem nem zsidó es stb

2017. jún. 2. 10:32
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem, ha szeretek egy fiút pont nem az érdekel hogy körülmetélt e vagy sem. Ha meg nem szeretem akkor nem emiatt.
2017. jún. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
nem szép, de különösebben nem érdekelne, ha egyébként a pasi tetszik és szeretem. A normál pénisz képét se raknám ki a szobám falára, azzal is csak jűtszani jó, nem gyönyörködni benne
2017. jún. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy csúnya, de nekem a "hagyományos" jobban bejön.

Nem hagynám el a párom azért, mert körül van metélve, ismerkedésnél sem kizáró ok.

2017. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én nekem eddig pont a kinézetét dicsérték mindig a legeslegjobban:), a körülmetélés csak szebbé tette...bár nem igazán örülök hogy körül kellett metélni:/
2017. jún. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia megkerdezhetem mikor lettel korulmetelve?
2017. jún. 2. 12:20
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
Elôzô és mostani baràtomnak is körülmetélt van és én imádom :) Szerintem sokkal szebb mint a nem körülmetélt. Igaz, hogy olyat élôben még nem láttam de kép alapján túl sok bôr van ott....nekem jobban tetszik a körülmetélt.
2017. jún. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!