Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Budapesten miért drágább az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten miért drágább az ugyanolyan kinézetű, ugyanazt tudó lakásos prosi ugyanannyi időre, mint vidéken?

Figyelt kérdés

Pl itt szép, viselkedésre normális lányok vannak egy órára, óvszer nélküli szopással, két menettel, óvszerbe vagy testre élvezéssel 12 ezerért simán. A fővárosban ugyanez olyan 4-5 ezerrel többről indul.


De ezt másban is észrevettem már BP-n. Pl a mozik is drágábbak. Vidéken nézhetsz 2D-s filmet 1290 forintért a CC-ben, Bp-n asszem 1500 volt ugyanaz, ugye ugyanannál a hálózatnál (CC).


2017. jún. 3. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Amiért minden más is.

Ne legyél már ilyen bamba

2017. jún. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magasabb fizetés + nagyobb kereslet miatt.
2017. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert Bp-n drágább az albérlet és egy lakásosnak nem az a célja hogy napi 50-100 férfival dugjon hogy meg legyen az albi ára meg a rezsi. Mert még meg is kell élnie. Kaja ,tisztálkodási szer,hétköznapi ruha,óvszerek, síkosítok, fogamzásgátló tabletta, szexi ruci , szexi fehérnemű pedikür manikür, fodrász, edző terem ,szoli és ugye a havi női eü dolog.
2017. jún. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

Te bunkó,azert mert amiert ugyanazert a munkaert en kapok 125ezret Te 160ezret

Fizess is 20ezret egy prostiert Csíra pesti majom

2017. jún. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dragabb a lakas.
2017. jún. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz az eddigi válaszokat


1: Fiatal vagyok és még tapasztalatlan. Életemben kevesebb mint 1 hónapot laktam Budapesten eddig összesen csak. De ezzel bárki lehet így.


2-5: Igen, így ebben már lehet valami.


3: Az első részét értem amit mondasz, de a másodikat nem. Egy vidéki lakásos prostinak nem kell ugyanúgy megélnie és ugyanazokat a szolgáltatásokat igénybe vennie, amiket te felsoroltál? Aki vidéken prosti, az igénytelenebb? Nem értem a végén mire gondoltál.


4: Vidéki vagyok és vidékiként kérdeztem, aki volt már Pesten az életben.

2017. jún. 3. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!