Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azt érzem, hogy soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem, hogy soha nem fogok tudni elélvezni a barátommal. Hogyan változtassunk ezen?

Figyelt kérdés

Egy éve élünk szexuális életet. Szeretem őt, kívánom, de még csiklóorgazmusom sem volt. Ez változhat még? Egyedül sikerül mindig, csak valamiért vele nem. Mit tegyünk? Ismertek még ilyen "esetet"?

19L


2017. jún. 3. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor csináld úgy, mint ahogy egyedül mikor csinálod, nyugodtan segíts be neki , hisz a te orgazmusodról van szó. Vagy mond meg neki, hogy csinálja neked. De nem szégyen közben magadnak is csinálni, miközben szexeltek.
2017. jún. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Igen, erre már gondoltam, hogy megmutatom neki, hogyan szoktam. Csak attól félek, hogy azt hinné, hogy nem elég jó nekem. Vagy ez hülyeség?:/

És a másik, hogy orálisan sem élvezem, csak az elején jó érzés, aztán olyan 20 mp után nem jó. Lehet, hogy azért, mert túlságosan rányomja a nyelvét? Vagy velem van baj?

2017. jún. 3. 16:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vele van a baj, mond el neki nyugodtan hisz erről szól a dolog, hogy mindenkinek jó legyen, ha nem szólsz neki sose tudja mi a jó neked igazából, ne félj elmondani :)
2017. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen hülyeség, ha egy csöpp esze van örülnie kell hogy elmondod vagy megmutatod mi a jó neked! Ez a legeslegjobb dolog amit tehetsz.
2017. jún. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem veled van a baj. Játssz a punciddal szex közben és élvezz el nyugodtan. Nem baj, ha csak magaddal tudsz elmenni, mi is így vagyunk, nem zavar senkit. Jó játék.
2017. jún. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de akárhogy nézzük veled van a baj. Lehet, hogy a barátod rosszul csinálja (sőt, elég valószínű), de te nem szólsz neki. Üljetek le, beszéljétek meg, kommunikáljatok. Ne várd, hogy a gondolataidat olvassa.
2017. jún. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, beszéltünk már erről nem is egyszer, azért nyilván nem várom el, hogy kitalálja a gondolataimat. Akkor megpróbáljuk legközelebb úgy, hogy magamnak izgatom. :) Csak szeretném, ha előbb-utóbb ő is el tudna vinni a csúcsra, szerintetek ez lehetséges?
2017. jún. 3. 16:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetséges! Esetleg ha kicsit pezsgőznétek előtte, könnyebb lenne ellazulnod és el mondanod hogyan szeretnéd. Fontos hogy semmiképp ne érezd magad emiatt zavarban.
2017. jún. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nők egy jelentős része nem tud úgy elmenni, hogy a párja csinálja. Akármilyen lepedőakrobata a párja, meg akármilyen szerelmesek, akkor se. Ha 2 óráig kőkeményen dugja, akkor se. Se akkor, ha lágyan, szerelmesen szeretkeznek. Semmikor se.


Szerintem ez nem gond és ez nem versenyfutás. A legfontosabb, hogy te jól érezd magad, és akkor a párod is jól fogja. Nyugodtan simogasd magad szex közben és élvezz el. Ez mindenkinek jó, neked is, de a párodnak is. (Vagy szerinted ha erőlködik és nem megy, az jobb? Elmondom, hogy nem, az sokkal-sokkal rosszabb.) Szóval ne helyezz a párodra nyomást, ne kelljen megfelelnie, ne legyenek elvárásaid. Csak élvezd az életet. Amúgy is nagyon izgalmas ha egy nő simogatja magát. Játssz is vele, helyezkedj el vele szemben és masztizz úgy, hogy lássa. :)

2017. jún. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!