Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Latex allergia a nőknél?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latex allergia a nőknél?

Figyelt kérdés
Tegnapi Palace nyitó jobban sikerült mint vártam,felszedtem egy csajt,ittunk és kaland érdekelte, mondta hogy nem messze bérel egy apartmant,átmentünk. A tárcámban levő gumit elővettem és ellenkezett a lány,mivel allergiás rá. És mondta hogy szedi a gyógyszert ,életem legjobb eseménye volt pláne hogy most nem kellett kihúzni élvezéskor és többször is csináltuk az este,most a vonaton ülve gondolkozom,hogy a nő is allergiás lehet a latexre, sose találkoztam még ilyennel. 20F
2017. jún. 4. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak gyermeket akart....Majd megtudod ha a fizetésed egy részét letiltják.;)
2017. jún. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet.

Viszont a helyedben egy hónap múlva elmennék HIV és egyéb vizsgálatokra... (Ennyi idő után lehet kimutatni)

2017. jún. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Létezik.
2017. jún. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Filkoo válasza:
100%

A latexallergia nőknél is jelentkezhet, ha ilyen gondod van akkor ajánlom latexmentes óvszereket (pl.: Skyn) - én is ilyet használok mert allergiás vagyok a latexra.


Ettől függetlenül, tök ismeretlenül egy éppen felszedett csajjal óvszer nélkül dugni merész dolog, én a helyedben nem csinálnék ilyet, sosem lehet tudni hogy hányan mentek át rajta hasonló módon korábban, és hányan közülük hordoznak valamilyen nemi betegséget előidéző fertőzést.

2017. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igaz a betegség az akkor nem jut ám az eszedbe, a gyerek meg sajnos az ő gondja ha tényleg nem szedi és átvert. Különben is max ha a keresztnevemet tudja,az meg kevés lesz a gyerektartáshoz.
2017. jún. 4. 10:36
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A latex allergia nem kromoszómához kötött, mint például a vérzékenység, nő, férfi egyaránt lehet allergiás. Nemrég találkoztam egy ápolónővel, akinek a gumikesztyűtől tiszta seb volt a keze.

Egyébként én is azt gondolom, hogy ez a leányzó veled is, úgy mindenkivel óvszer nélkül dug, néhány órás ismeretség után. Elég nagy a fertőzés kockázata.

2017. jún. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen lehet nekem viszket és be dagad a hüvelyem a sima óvszerektől és fáj ezért csak gyógyszertári latex mentes óvszert használok
2017. jún. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is allergiás vagyok a latexre, elég durván!


Mondjuk kicsit fura a csaj, hogy csak így belemegy kalandokba, a fertőzés veszélye eléggé fent áll.

Annyira csak nem marha, hogy egy idegentől gyereket akar.

2017. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Amúgy igényes lány és úgy gondolom,hogy kalandot akarta kimaxolni, És jobb volt a beszélgetés mint egy több hónapos kapcsolatnál, lehet az apartmanost rá kell vennem a telefonszám kiadására. :)
2017. jún. 4. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!