Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Miért fantáziáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért fantáziáltok arról, hogy több férfival vagytok, ha nem meritek kipróbálni?

Figyelt kérdés

Beszélgettem több lánnyal ilyesmiről, szexuális fantáziáiban rendszeresen megjelenik ez, de nem merik kipróbálni.

Miért?

Amúgy jártas vagyok a témában, általában olyasmitől tartanak, ami nincs, legalább is nálam...



2017. jún. 4. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azt vettem észre, hogy szűzlánytól a tapasztalt nőig, szinte 90 %-ban a fantáziálás megy állandóan, van akivel szinte hetekig irogatjuk a vágyainkat. De a gyakorlati megvalósításra szinte csak elvétve sikerül eljutni bármilyen lánnyal / nővel..
2017. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert félek.
2017. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mitől?
2017. jún. 4. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A fő kérdésedet nem is értem. Az emberek általában arról fantáziálnak, ami amúgy nem történik meg velük, vagy vágynak rá, nem? Tehát attól, hogy valaki nem csinálja, nem próbálja, még fantáziálhat róla, nem? Amúgy gondolom te is eljátszottál már a gondolattal, hogy egyszerre két csajt döntesz ágynak, vajon megvolt már? :)

Én is nyilván fantáziáltam már ilyenről, de soha nem voltam elég részeg hozzá, hogy kipróbáljam. :D

És hogy miért? Mert az én fantáziámban egy két pasi egy lány felállás arról szól, hogy ott minden a lányról szól. Szó sincs róla, hogy a pasik ne élvezhetnék, de számomra itt elsősorban a lányról lenne szó. De gyanítom, hogy az a bizonyos két pasi nem így gondolná.

Illetve ez számomra egy olyan erkölcsi dolog, egyfajta gát, amin soha nem tudtam túllépni. Pedig amúgy igen szexcentrikus, kísérletező vagyok és imádom a szexet, de ehhez valahogy soha nem voltam elég bátor.

Meg aztán az ember mindig tart attól, amit még soha nem próbált, nem?:)

2017. jún. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Meg is válaszoltad...mert nem merik kipróbálni,így fantáziálnak. XD
2017. jún. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én amire vágyok, azt megvalósítom. Nem vágyom két nőre egyszerre, nem fektettem energiát abba, hogy ezt összehozzam.

Amit igazán szeretek, az a több pasi egy nő. Van benne tapasztalatom, volt részem benne párszor. Akit én vittem bele a dologba, azért felelősséget vállaltam, nem volt gond, persze a bizalmat meg kellett szerezni. Előtte találkoztunk néhányszor.

A kérdés számomra pedig azért értelmes, mert amiről fantáziálok, az számomra izgalmas, és ki akarom próbálni.

31/F

2017. jún. 4. 19:11
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

Amúgy "jártas" a témában, ne is próbáljatok ellentmondani neki lányok :)

(Egyébként igen, feltevésedből kiindulva nyilván biztos minden egyes létező nő arról fantáziál, hogy több férfival van, ez nyilvánvaló)

2017. jún. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: Ne vágd szét a topicot, köszi.
2017. jún. 4. 19:21
 9/10 anonim ***** válasza:
27%

És ne vágjátok szét a topicot légyszike..

Köszke!

:D

2017. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

7-es: Akkor a kérdés úgy, szólna, hogy miért fantáziál róla minden lány?

A jártasságot azért írtam, hogy esetleg tudjak válaszolni olyan felvetésekre, ami nincs. A 6. válaszomban leírtam, hogy igen, a félelem jogos, de a tapasztalatom az, hogy ha kialakul a bizalom több találkozás után, akkor ez nem gond.

Felejtsétek el a kérdést. Gyerekesek vagytok.

2017. jún. 4. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!