Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostit házhoz hívni ahelyett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostit házhoz hívni ahelyett hogy én mennék, szerintetek felelőtlenség? (többi lent)

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki jönne a bnő dumával,1 éve hogy nincs,és egyelőre nem is akarok,prostit meg egy hónapba egyszer,max 2x hívok.A lakásomra rendelem őket,sok "qrvapecér" szerint ez felelőtlenség mert kirabolhatnak stb,viszont szerintem biztonságosabb a-tekintetben,hogyha én mennék,ki tudja a prosti mellett ki várna rám.V

iszont így meg ha akar le is tud akár nyomozni,szerintetek ez veszélyes dolog,vagy túlreagálom és a prosti úgy van vele hogy "jol van,megvan a pénz,le van szarva a fickó,megyek tovább"?

Válaszokat főleg ilyen körökbem mozgó uraktól kérnék,bnő,feleség és egyéb erkölcsprédikációkat kérlek mellőzzétek,mert elég sokan hajlamosak elvonatkoztatni a kérdéstől.

Válaszotokat köszönöm!



2017. jún. 5. 01:17
 1/6 A kérdező kommentje:
(Zárójelbe megjegyezném hogy a lakásokra járó prostik óriási kockázatot vállalnak,ugyanis hiába van testőr/strici,ha egy pszichopata pengés jack utódot kifognak végük,tehát végüli ők is kockáztatnak ekkor,nem csak én)
2017. jún. 5. 01:19
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
hát szerintem akkor a stricinek majd készíts ki valami innivalót meg rágcsálnivalót, amíg ti a hálószobában ügyködtök ő tévézhet a nappaliban és elfoglalhatja magát
2017. jún. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már önmagában prostival szexelni is felelőtlenség.

Ha mégis bevállalod onnantól már mindegy a körítés.

prostinál is kinyírhatnak,nálad is,z úton is...de azért általánosságban senkinek nem érné ez meg.

Egy felső kategóriás prosti(gondolom nem az melletti fogatlanokat viszed fel,akik drogra gyűjtenek)bőven keres annyit,hogy ne érje meg neki kinyírni az ügyfelet+1000ft-ért..

2017. jún. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*út
2017. jún. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rosszlányokról szerzem őket,10.000 plussz ha kijön(vidéki vagyok,itt olcsóbbak mint a fővárosban)

A lakásosoknál nem nagyon van strici,mivel a caaj baromi jól keres,ezért inkább bérel egy ex "biztonaági őrt" aki kocsival cirkál a ház körül,és csak akkor jön ha baj van.Tehát nem filmez a kanapén a nappalimban a "strici" nem is ez képezi elsősorban az aggódásom okát.

2017. jún. 5. 01:28
 6/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ne aggódj, neked is meg kell bíznod benne és neki is benned ha kimegy házhoz
2017. jún. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!