Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik 14-15 évesen szerelemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik 14-15 évesen szerelemből vesztettétek el a szüzességeteket, megbántátok?

Figyelt kérdés
Aki kíváncsi, hogy pontosan miért is kérdezem ezt, az írjon privátban.

2017. jún. 5. 10:00
 1/6 anonim válasza:
100%
Jöhet!
2017. jún. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Nem bántam meg. Én 14 voltam, ő 35 volt. Most 21 vagyok. A gyermekünk 6 éves. Igaz azóta nem is láttam az apját.
2017. jún. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%

"Aki kíváncsi, hogy pontosan miért is kérdezem ezt, az írjon privátban."


Tippelek: 14-15 év körüli vagy (azt is megtippelem, hogy lány) és vagy el szeretnéd veszíteni a szüzességedet, vagy elveszítetted, és nem tudod hogy ez így jól van-e?

2017. jún. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

14 voltam és nem bántam meg. 5 évet voltunk együtt. :)

L

2017. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 János Gilján ***** válasza:
87%

14 évesen nem szerelemből vesztettem el és még így sem bántam meg. Ha szerelmes lettem volna, akkor még ennél is jobb lett volna a szitu.


Csak arra vigyázz, ha te szerelemes vagy, hogy a partnered is az legyen (beléd)! ;) Pofára csak akkor tudsz esni, ha te többet vársz a kapcsolattól, de ő csak ki akar téged pipálni. Ha viszont biztos vagy az érzelmeiben, akkor hajrá! (megfelelő védekezéssel)

2017. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
15voltam és nem bantam meg :)
2017. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!