Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Velem, miért mindig csak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem, miért mindig csak?

Figyelt kérdés
Miért,mindig csak a nős férfiak flörtölnek velem,meg azok vesznek észre. Szerintem nem vagyok ribis ,nem öltözködöm kihívóan. Meg én sem kacérkodom velük. De most is egy gátlástalanul flörtöl velem,meg integet ha meglát. Mi lehet az oka?
2017. jún. 5. 19:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem vagyok ribis ,nem öltözködöm kihívóan."


milyen párhuzamot lehet vonni h nős vagy nem aközt h ribi vagy-e vagy sem.. ilyen a kisugárzásod ennyi.. gondolom az kell amit nem szabad, csak nem emlited..de gondolj csak bele, a nőknek ritkáűn izgalmas ha valakit szabad megkapni :D

2017. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Sok nős férfinak már olyan mindegy csak mozogjon, ha megakarja csalni az asszonyt, szóval ne bízd el magad, hogy jó vagy ....
2017. jún. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

2 kimondta,hogy elbízom magam??! Egy szóval sem említettem. Sőt önbizalmam egyenlö a 0-val..

Nekem nem kell egyik se ,de mindig ők találnak meg.

Most is annyira tetszett egy srác,erre kiderült ,hogy otthon az asszony meg a kölyke...aki ,alig 5éves lehet kb.

2017. jún. 5. 19:28
 4/16 anonim ***** válasza:
De látod, akkor te is nős férfit találtál magadnak nem csak ők találnak meg :) Amúgy idősebb korosztályra buksz vagy hány éves vagy?
2017. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
ilyen az élet :) majd jön valaki!türelem virágszál :)
2017. jún. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De én honnan tudtam volna ,hogy nős,te nagyon okos??! Nem volt rajta jegygyűrű meg semmi. Igen az idősebb korosztály jön be,az olyan 40-esek.
2017. jún. 5. 19:33
 7/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok nős,mégse akadok össze szabad,nem ribi csajjal.Ez már csak ilyen.Lehet tényleg bevonzod ezeket a palikat.
2017. jún. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7 ribi a jó édesanyád,aki megcsinált az..
2017. jún. 5. 19:35
 9/16 anonim ***** válasza:
neked most mi a f. bajod van? :O semmit nem mondott rád
2017. jún. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Milyen "nőies" a kérdező, csak nem egy langyi srác vagy és nős pasikat akarsz szerezni és felraksz egy ilyen sz.r kérdést :D
2017. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!