Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolati szempontból...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati szempontból tényleg ennyire hiányzik mindenkiből a korrektség?

Figyelt kérdés

Részletesebben: Én egy 24 éves férfi vagyok, és SOHA eszembe nem jutna olyan nő után futni, akinek párkapcsolata van. De még tovább megyek. Ha egy nő, akinek párkapcsolata van, rohadtul tetszik, és Ő MAGA jön oda hozzám flörtölgetni, akkor is azt mondom, hogy neked párkapcsolatod van, nem cseszek ki a másik sráccal, ha akarsz valamit, először vele rendezd le a dolgot. Akár barátom, akár nem is ismerem. Ez számomra a természetes viselkedés, de eddig egyetlen hasonló gondolkodású embert se találtam. Mindenkinek akinek ezt elmesélem, mint kiröhögnek, meg hogy "töketlen" az aki ilyenek csinál. Komolyan? Én nem tartom magam úriembernek, de ha ennyire kirívóan egyedül vagyok a látásmódommal, akkor tényleg az lennék?

Mindig mondogatják nekem, hogy az ösztönöknek nem lehet parancsolni, meg ki kell használni az ilyen helyzeteket, ez csak sima versenyszituáció meg hasonlók. Az ilyen emberek bele se gondolnak abba, hogy micsoda érzelmekkel játszadoznak? Akár nő, akár férfi. A középkorban halálbüntetés, vagy számüzetés járt az ilyesmikért, ma viszont mindenki természetesnek látja, hogy egymás barátját, barátnőjét lenyúlják, mert ez a "természetes kiválasztódás", meg hasonló baromságokat szoktak hangoztatni az ilyen (nem)emberek. Tényleg ennyire egyedül lennék a véleményemmel? Mert még ha az emberek nagy része az ösztöneire hivatkozna, hogy nem tud parancsolni neki, az még valamennyire mentené a helyzetet, de itt a legtöbb esetben még csak nem is az ösztönökről van szó. Egyszerűen csak mindenki leszarja, hogy a másik félnek párkapcsolata van, azt bűn nélkül le lehet nyúlni akár egy menetre, akár végleg.



2017. jún. 6. 16:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos valóban, az emberek többsége a következményekre soha nem gondol, vagy hogy mégis mennyit árthat ezzel magának, és nem utolsó sorban egy másik, általa nem ismert személynek. Becsülendő dolog, hogy Te ilyen szinten ügyelsz ezekre a dolgokra, és örülök, hogy vannak még olyanok, akikbe szorult egy kis emberség, és nem a szinte "állati" ösztönök hajtják. Őszintén remélem, hogy hozzád hasonlóan értelmes és érett párt találsz magadnak. :) 20/L
2017. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!