Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlanyok.hu-n egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlanyok.hu-n egy lány mennyiért vállalna 1 teljes napot (24 órát) nálam, az én otthonomban, itt alvással?

Figyelt kérdés
Ők mivel ezért pénzt kapnak odaadóbbak, mint azok akik csak az élvezetért csinálják?
2017. jún. 6. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
azért vannak ott az értékelések hogy elolvasd. van aki barátnőfeelinget nyújt van aki nem. gondolom alsóhangon egy 20as lesz az ottalvás.
2017. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 10-15 körül van egy óra, van akiknél 18-20, így változó. Általában minél tovább maradsz, annál olcsóbb. Pl 1 óra 10, de kettő már 18.

Szerintem mélyen a zsebedbe kell nyúlnod. 60-80 lesz.

2017. jún. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1


Annál sokkal több. 20-as egy szopás, útszélinél talán a szex is belefér, de ottalvósnál...

2017. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amúgy felhívod őket, és megkérdezed. Vagy lehet nekik általában (nem mindenkinek mondjuk) privát üzenetet küldeni, persze ha regisztrálva vagy, és kérsz tőlük árajánlatot. Szoktak válaszolni.
2017. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nagyon nagy eltérések lehetnek egyes lányok között. Meg attól is függ szerintem, hogy mit akarsz. Gondolom nem ugyanannyit kér, ha egész éjjel szopnia kell, mintha csak aludni melletted :D Meg lehet ilyenre az a jó, akit ismersz. Nyilván más egy olyannál aludni, akivel volt sokszor, mint akit először lát.
2017. jún. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hármas. dehogy.:D


fullos csajok 15e ft rosszlányokon egy órára. ott alvást pedig nem úgy mérik hogy órabér. hanem fix tarifa van náluk, lévén nem egésznap fognak dugni. a 20as persze tényleg karcsú.

2017. jún. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felhívod szépen,és kinyitod a kicsi szád,és megkérded. Mi ebben a bonyolult??!
2017. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#3 -as , látszik hogy nem vagy otthon a témában :-)

Egy útszéli 3-5körül megcsinál egy szopást

2017. jún. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Alvásért fizetni egy prostinak? OMG
2017. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Ez a barátnő feeling lényege, hogy szex után veled is alszik, csináltok közös programokat stb nem csak szex, én azt gondolom. Ezért szeretném ezt. De nem hiszem hogy ez ide tartozik, vagy ezt magyaráznom kéne, vagy a kérdésem erre vonatkozott volna, mindenki azt a szolgáltatást kéri amire neki igénye van.
2017. jún. 6. 20:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!