Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fenekelős tábort érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fenekelős tábort érdemes lenne indítani?

Figyelt kérdés

Természetesen teljes diszkréció mellett !

Nem vagyok Domina .

Csak egy videó nézésekor jutott eszembe ez az ötlet :)



#BDSM #fenekelés #vesszőzés.
2017. jún. 7. 15:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem de egy fiatalok- idősek szextábornak nagy keletje lenne.
2017. jún. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó stem arra sem lenne kereslet :)
2017. jún. 9. 09:21
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem a fenét nem! Arra van csak igazán kereslet!
2017. jún. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Érdemes természetesen. A megfelelő helyen, és diszkréció mellett. Én fenekelnék, de minden tekintetben elfoglalt vagyok. Mind párkapcsolat, úgy munka tekintetében.
2017. jún. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%
en is be szalnek
2017. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Mivel en szub vagyok es rossz is imadom ha jol elfenekelnek elmenek egy ilyen taborba mindenap voros lene a fenekem imadnam:-)
2017. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Belepnek en is
2017. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
Én férfi vagyok és ugyanez a fantáziám hogy fenekelést adni és kapni kedvelő lányokból egy titkos ismeretségi kört kialakítani és egy kietlen tanyán fenekelős orgiákat rendezni. Lenne deres és fenekelőbak, amiken szinte mindig rá lenne valaki szíjazva és csattogna a feneke. A többiek meg felizgulva végignézik. És persze én is gyakran feküdnék a deresen, miközben miniszoknyás lányok a szexi combjaik mutogatásával fokoznák izgalmam miközben rám mérik a 25-öt. És viháncolnak rajtam. Majd Ludas Matyihoz hasonlóan bosszút ígérek és visszaadom.
2017. jún. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
83%
Érdemes, mert van elég nem normális ember, akinek ez bejön. Nekem apu nagyon kiporolta párszor a seggemet, el nem tudom képzelni hogy tudják ezt sokan élvezni.
2017. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%
Szivesen koltoznek be en is ebbe a taborba,hogy megkapjam a nekem jaro buntetest 😈
2017. júl. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!