Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet ebből még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet ebből még komolyabb vagy hagyjam annyiba?

Figyelt kérdés
18/L vagyok és mindig is bejöttek az idősebb pasik. Eddig 28 volt a legidősebb akivel együtt voltam, de nemrég megismertem egy 42 éves férfit akivel nagyon jól érzem magam minden szempontból. Másfél hónapja tart ez az egész, de szinte mindenki akinek elmondtam azt mondta, hogy ne várjak tőle semmit mert csak kihasznál. Tényleg kizárt hogy úgy nézne rám? Mármint hogy nem csak 'kavarás' vagy viszony ami köztünk van, hanem érez is valamit.

2017. jún. 7. 15:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Akinek van valami hasonló személyes tapasztalata azt szívesen meghallgatnám privátban!
2017. jún. 7. 16:02
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem én se hogy komolyan gondolja.
2017. jún. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én is ilyen helyzetbe vagyok,nyugi a pasik mind csak.d.ni akarnak..
2017. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
12%

Én is csak dugni akarok és feltételezhetően egy 18 éves srác is csak dugni akar, úgyhogy nem kell amiatt aggódni, hogy mi lesz egy 42 évessel, mert életkortól függetlenül ugyanúgy dugni akarunk.


24/F

2017. jún. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Baráti körben, kollégák közt több 35-45 körüli elvált, gyerekes férfinak van 20-as barátnője. A tipikus az, hogy feleségeik rakták ki őket, mert kicsit szórakoztak más nőkkel is, de gyerekeikről szépen gondoskodnak. Jellemzően nem akarnak magánéletben sok kötöttséget, újabb gyerekeket, hanem csak élvezik azt, hogy fiatal nőkkel szórakoznak, vagy velük élnek. Nem érzik azt, hogy kihasználnák azt a fiatal nőt, aki melletük van, mert jellemzően sokkal színesebb életet biztosítanak neki (utazások, jobb életkörülmények), mint amit egy fiatalabb férfi tudna.


Arra viszont emlékszem, hogy csóró egyetemistaként nagyon lenéztük a baráti társaságunk látókörében levő olyan csajokat, akik jóval idősebb férfiakkal éltek. Később meg kiröhögtük azokat a haverokat, akik ilyen múltú csajt (immár diplomás fizetéssel) komolyabban vettek. Jellemzően olyan srácok voltak ezek, akiknek középiskolában, egyetem alatt egy csajuk sem volt.


Összegezve: szerintem 40-es férfi boldog, hogy Veled lehet, a jelenben kényeztetni akar, viszont, úgy érzi, hogy cserébe Te sem érezheted tisztességtelennek azt, hogy szándékai azért könnyedebbek. Neked viszont a jóhíredet koptatja az az ismerettségedben, hogy ennyivel idősebb férfival vagy.

2017. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!