Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gaz e ha valaki a szüli- es...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz e ha valaki a szüli- es névnapjára szopást kér tárgyi ajándékok helyett?

Figyelt kérdés
Egyáltalán milyen dolog ez? Nem rossz értelemben kérdezem hanem hogy mennyire megszokott ez a parkapcsolatokban? Az apropó: adott egy szülinapos es valami edge vagy sensuell (fogalmam sincs mik ezek) szopást kér ajándékok helyett. 30N

2017. jún. 8. 09:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

#26

Nyilván annak okoz fizikai kielégülést az orál, aki kapja, ezt nem vitattam, most sem fogom. Ettől függetlenül azt írod, téged felizgat a nyalás, és szerintem ennek így is kell lennie, ha viszolyognál tőle vagy fenntartásaid lennének, mégis kényszerítve lennél rá, akkor lenne probléma. Persze ez a felállás közel sem olyan jellemző/gyakori a valóéletben, mint a fordított, avagy a nők és a szopás.

Az önzés meg szerintem max. annyiban nyilvánulhat meg, hogy nem csinálod meg azt, ami neked szar. Azt sem, ami neked jó, de a másiknak nem. Ha valamihez semlegesen állsz, viszont tudod, hogy a partnerednek bejönne, akkor tiéd a döntés. Én jó eséllyel rábólintanék, kivéve, ha erőltetve lenne, mert annál számomra semmi sem kiábrándítóbb. Pont.

Ha "vagy megkapom, vagy nem" alapon áll a dologhoz a kérdező embere is, nem csak te, akkor nincs gond. Lehet, hogy én is túlreagáltam kicsit a dolgokat, de valljuk be, elég érzékeny a téma annak, aki sok megaláztatással találkozott már.

(#25 voltam.)

2017. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!