Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan győzzem le a frusztráci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a frusztrációmat a pénisz méretemmel kapcsolatban? Hasonló méretű srácok ti ezt hogyan kezelitek?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy a péniszem csak 14 cm, ami elvileg átlagos de mégis a legtöbb lány a 18asra esküszik. E mellé még magas is vagyok (192 cm) és arányaiban nézve tök hülyén nézek ki. 24 évesen már nem fog nőni a péniszem. Egy kapcsolatom volt aminek most lett vége, de ennek a lánynak én vettem el a szüzességét nem volt viszonyítási alapja. Most meg megint visszajött ez a frusztrációm, hogy mit fog szólni más lány. Sok lánynál lenne esélyem baráti körben de félek, hogy kibeszélnek, hogy kicsi a péniszem. Meg mellé ők sok fiúval voltak, nagyobb méretűekkel, ezek után pláne keveselnék az enyémet.


Tudom, hogy ezzel a mérettel is lehet orgazmust okozni de maga a tény is frusztrál, hogy olyan jó sosem lehet mint mondjuk egy nagyobb mérettel rendelkező ügyes srác. Maximalista vagyok az élet minden területén akkor a szex sem kivétel. Srácok ti ezt, hogyan kezelitek?


2017. jún. 8. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Buta vagy: pont jó az.
2017. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem csak 12 cm.


A frusztrációm miatt sosem kezdeményeztem a nőknél és valószínűleg már nem is fogok.

A frusztrációm sosem fog elmúlni, de igyekszem a hobbijaimnak élni, és más élményeket keresni. Én így kezelem a dolgot.


Előbb-utóbb csak elfogadom, hogy nekem ez a sors jutott.

2017. jún. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Szard le,jó az, csaj barátaimnak ilyen méretű partnereik voltak ,nekem amúgy 18 és ugyanúgy bizonytalankodok,de sokat számít a használat,mert az többet ér mint hogy mekkora.
2017. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ja és nem azért írtam.

Semmi előnyöm nincs, eddig senki se azért volt velem mert ekkora,ahogy én se azért mert neki szűk vagy nem szűk stb

2017. jún. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A hülyeségre még nem találtak gyógyirt.Sorry.
2017. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 14. Engem is zavart, de eddig senki se mondta, hogy kicsi vagy, menj haza. Tedd oda magad és szeresd a nőket. Egyik exemnek én még nagy is voltam. Olyan szűk volt, hogy egyből a 14-et se tudtam betenni, sokáig kellett izgatni. Ő mesélte, hogy volt egy kalandja, de nem tudta betenni a srác, mert könnybe lábadt a szeme. Biztos van olyan lány, akinek kicsi, mert alapból tágabb és neki kell a nagy, hogy élvezze. Ez van Kicsinek is nagynak is van hátránya-előnye. 27/f
2017. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

Micsoda? Kinek kevés a 14 cm?

Ha a 14 cm-t be tudja kapni tövig, akkor jogosan követeli a nagyobbat, addig nem.

Ha harangozik a kisebb akkor tessék intim tornákkal megerősíteni a hüvelyizomzatot. Ja, hogy azért tenni kell?

Tudom hogy egy diszkó utáni hajnali gyorsmenethez kell a méretes kolbász hogy az italtól eltompult lány érezzen valamit, ha mást nem fájdalmat, de a jó szex nem a farokméreten múlik.

2017. jún. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Sok lánynál lenne esélyem baráti körben ... ők sok fiúval voltak, nagyobb méretűekkel ..."


Te tudod, hogy a baráti társaságodban lévő lányok mekkora farkú fiúkkal dugtak eddig? Érdekes egy kommuna lehettek :-D :-D


Szerintem úgy győzd le a frusztrációd, hogy dugj meg minden lányt, akit csak tudsz: nem fogják a 14-et kicsinyelni és akkor majd megnyugszol.

2017. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tök feleslegesen parázol...hidd el egy csaj, főleg, ha normális és szeret, elégedett lesz a méreteddel és nem fog kibeszélni...bízz magadban!!
2017. jún. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha mindjuk tudnád, h rákos vagy, hirtelen sza r nál az egészre és a lehető legtöbb lányt megtolnád. Aztán rájönnél h fölöslegesen paráztál:D
2017. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!