Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajoknak a legjobb az önkielé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak a legjobb az önkielégítés?

Figyelt kérdés
Pl nem kell töröni a spermât csak a bugyi nyúlni és mehet a menet pasiknak ez maceràsab nem ?
2017. jún. 9. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogyis! Azért egy maszti és egy másik féllel történő aktus között fényévek vannak! Ne legyél buta! A másik izgatása és a rá (is) irányuló figyelem miért lenne macera? Max le kell törölni egy foltot, vagy lepedőt kell cserélni pluszban, de akinek meg spriccelős orgazmusa van, megint ugyan ennyi "macerája" van. Kielégítő választ kaptál?
2017. jún. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
neked a spermád kell letörölnöd a lányoknak meg a nedvet :D szerintem ugyan az
2017. jún. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az #1-ső számú válaszoló lehet, hogy önkielégítést végzett, mert nem is a kérdésre válaszolt... :-)


A nők egy igen nagy része eléggé prűd ahhoz is, hogy masztizzon. Pedig ha azt tenné rájönne arra, hogy mire is van szüksége. Vagy legalábbis elkezdené megismerni önmagát.


De a nők esetében valóban nem annyira macerás, feltéve, ha nincs folyása és nem squirt-öl... :-) A fiúknak sem macerás, ha a végső stádiumban olyan helyre lőnek, ahol nem kell takarítani, pl egy óvszerbe, vagy a fürdőkádba!

2017. jún. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy válaszra reagálva: én még nem nagyon találkoztam olyan nővel, aki nem csinálta. Ismerek prőd nőket is, olyat is, aki egyszer nem jött a közelembe, mert elvakartam egy szúnyogcsípést... még ő is csinálta. Max., nem vallják be. (jó, biztos van kivétel, de szerintem kevés)


A férfi részbe ritkán gondoltam bele, de a nőknek tényleg nem nagy macera. És itt említsük meg, hogy ami a nőknek tényleg egyszerűbb, mint a fasziknak: elrejteni/eltitkolni, ha valaki felizgatott. xD


25/L

2017. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!