Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van párom, de nagyon kívánok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van párom, de nagyon kívánok egy másik férfit. Volt már ilyen mással is?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok a párommal


Külsőre tökéletes nekem, belsőre 80szazalekban tökéletes.

Szexet élvezem, de sosem volt még orgazmusom

Se vele, se mással. Ha masztizom sem megy


Találkoztam egy férfival és azóta csak arra gondolok hogy szexelek vele, de csak titokban.

Elhívott randizni, de visszautasitottam.

Egyáltalán nem az én világom, fura az egész mert nem is tetszik

De mégis vonzó valamiért.

Tudom hogy undorito vagyok hogy egyáltalán ilyen eszembe jut.

Sosem csaltam meg a párom.


Miért gondolok ennyit erre a férfira?

23/l


2017. jún. 11. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha már más pasit kívánsz akkor már nem szereted a párodat vagy csak nem kívánod őt ,de valamelyik a 2 közül biztos.23 l
2017. jún. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy azért gondolsz rá mert sose volt még orgazmusod és abban reménykedsz titokban hogy vele lenne.
2017. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Szexet élvezem, de sosem volt még orgazmusom

Se vele, se mással. Ha masztizom sem megy " Mesélj még...:-) 21/L

2017. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem is van párom és mindig megkívánok valaki mást, olyankor leszopizom és kész. Próbáld ki te is :) 24/N
2017. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt nem értem 4 év alatt, hogy nem beszéltétek meg még ezt a pároddal? Vagy ő elvan nem is foglalkozik veled igazából, hogy te elmész vagy sem illetve észre se vette soha? Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ez a része is már elég rossz, így persze, hogy vágyakozol más után, hisz talán más megtudná neked adni, amit még nem éltél át soha.
2017. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hogy élvezed ha nincs orgazmusod? Meg hogy maszturbálsz hogy nem bírod el élveztetni magad?
2017. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

jól van nagy a sötétség sokaknál.:D


Attól hogy nem élvez el még élvezheti a szexet a mostani párjával.


Illetve nem a barátja a hunyó ennél a sztorinál. szerintetek ha még maga se tudja kielégíteni magát akkor másnak hogy sikerüljön?

2017. jún. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ha magamnak csinálom akkor is max majdnem csikló orgazmusom van, de már nem s szoktam magamnak mert felesleges. Felizgulok és utána semmi.

Attól meg élvezetem a párommal , hogy nem megyek el.

Tudja hogy nincs orgazmusom , nem szoktam lejátszani.

Zavarja, de nem tud mit csinálni.

Talán ennyi idő alatt 5-6szor éreztem úgy hogy majdnem. Aztán elmúlik az érzés.

Csiklonal élvezem aztán úgy érzem mindjárt és ahelyett már érzékeny lesz. Mintha atugranam az orgazmust.

2017. jún. 11. 14:41
 9/11 anonim ***** válasza:

Érthető ha vágysz más férfira néha néha , de ez nem jelenti azt meg is kell lépjed .

A vágy normális dolog.


Az orgazmus tanulható dolog.Elsőre is magadnak kellene gyakoroljad , próbálgassad.

Azt hittem hosszú éveken át olyan vagyok mint te .

Aztán magamnak megoldottam, most meg már partnerrel is megy .

2017. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem tök érthető, hogy másik férfin jár az eszed, ha a pároddal nem elégülsz ki.


Próbáld ki a most megismert férfit először csak egy kis pettingre, egy nem tök béna/önző férfi mellett már ezzel hatalmasat kell élvezned.


Ha ez bejön akkor érdemes teljesen kipróbálnod, ha abban is jó, akkor cseréld le mostani párod. Ez esetben sincs okod erkölcsi dilemmára, gondolom nem adott még gyűrűt, így nem várhat el tőled hűséget.


Ha nem alakul jól, akkor meg vedd úgy, mintha csak egy relaxációs masszázson lettél volna.



40F

2017. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!