Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan pasi aki elvette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi aki elvette egy lány popsiszüzességét?

Figyelt kérdés
Milyen volt? Nehezen ment? Fájt a lánynak? Hogy csináltátok? Mindenre kíváncsi lennék.

2017. jún. 11. 23:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%
igen, lassan és óvatosan csináltam, neki nem jött be mert nem az a tipus aki szereti, nem minden lánynak jön be, csak azért ment bele mert belém volt zúgva. nem fájt amúgy mert óvatos voltam.
2017. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
lassan és óvatosan csináltam, de nyilván már a tágitást is nagyon finoman, amit az ujjammal kezdtem. először egy ujjal... persze a sikositóval sem kell spórolni! igy is fájdogált a lánynak, de ő mondta hogy akarja és ne hagyjam abba.a végén sikerűlt is betennem és gumiba ott mentem el. nem bánta meg végűl a partnerem sem!
2017. jún. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
21%
Ne legyél kíváncsi, mert hamar megöregszel gyerek!
2017. jún. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

első komolyabb kapcsolatomban az akkori barátnőmnek én "vettem el"

ki szerette volna próbálni, szóval nem volt kérdéses a dolog.

általában csak akkor csináltuk, mikor már kellően fel volt izgulva, mivel a nőknek önmagában csak az anális szex nem élvezet, kiegészítésnek viszont tökéletes (is) lehet.

viszont csak akkor, ha már előtte jól ki lett nyalva (mind a két lyuka) és meg is lett dugva rendesen, meg jó sokat játszottak a szűkebbik lyukával, akkor mehet oda is.

eleinte masztizott miközben análba csináltuk, aztán beszereztünk egy vibrátort és azzal segítettem eljuttatni a csúcsra, vagy ő magának.

nyilván nem mindenkinek bejövős a dolog, nem is szabad erőltetni, főleg ha fáj neki.

bár mondjuk akkor szokott fájni leginkább, ha nincs kellően ellazulva, vagy felizgulva (ezek már a későbbi tapasztalataim más nőkkel is).

ha tényleg érdekel a dolog akkor az azt jelenti, hogy izgat a téma tehát kívánni fogod, és kisebb az esély arra, hogy az első alkalom rossz élményeket okozzon.

ha a fiú unszolása miatt akarod csak, akkor benne van a pakliban, hogy az első alkalom nem biztos hogy pozitív élményt hagy majd.

bár itt minden a srácon múlik, hogy mennyire figyel oda rád, és hogy mennyi tapasztalata van e téren.

2017. jún. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Bocsi hogy belekontarkodom.En el tudok menni csak análtól, ha kellően fel vagyok izgatva.
2017. jún. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
43%

Nem volt nehéz, és nem fájt neki, bár használtunk egy csomó síkosítót.


Nem hiszem hogy a lány annyira élvezte volna, nekem tetszett.


Egy hátránya, hogy fenékbe nem igazán lehet tövig nyomni, vagyis nekem nem sikerült. De biztos vannak itt tapasztaltabbak is nálam...

2017. jún. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 veinig ***** válasza:
85%
Igen, volt ilyen. Nagyon lassan kell csinálni. Először is. Sok, sok síkosító. Először csak egy ujjal, azt is, ha vent van, először inkább forgatni a popsiban. Aztán lassan ki-be, ki-be...kb egy perc ilyen tevékenység után becsúszhat még egy ujj. Két ujjal is a fent leírtak szerint kell csinálni egy- két percig, mig nem tágul ki eléggé. Aztán mehet a síkosító popsira, falloszra. Sok! Majd finoman, lassan, mm-ről mm-re egyre beljebb hatolsz. Közben figyelni kell a lány reakcióit. Ha fáj, meg kell állni, picit várni, és folytatni. Egészen addig, míg tövig be nem csusszant. Utána nagyon lassú tempóban kezdődhet a móka. Ahogy az idő egy re megy, lehet egyre keményebben tolni, de a lányra, a reakcióira nagyon kell figyelni! Pár percenként pedig illik a síkosítót pótolni. A kedvencem a lány popsijába élvezni a végén...😊
2017. jún. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Jaj de nagyra vagy magaddal 1-es!!
2017. jún. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Van :-P

Jó, nem, nem, ügyesen.

2017. jún. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
25%
Ez attól is függ hogy mekkorát szarik a lány akinek be akarod tenni. Ha krinolint/debrecenit akkor még ujjazni se kell, simán bemegy
2017. jún. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!