Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egymás előtti szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymás előtti szex?

Figyelt kérdés

Van itt olyan, aki már átélt akár a párjával olyat, hogy egy másik pár mellett szexelhetett? Vagy olyan, akit érdekel a dolog?


*Nem társkeresésből írtam ki, mert a párom egyenlőre abszolút elzárkózik!*


Csak kiváncsi lennék sztorikra, illetve arra, hogy titeket miért izgat titeket. :)



2017. jún. 12. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt, de annyira nem volt nagy élmény, mint vártuk.
2017. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, nyaralason amikor négyen voltunk egy nagyobb szobában, nem volt nagy dolog, néha néztük hogy a másik par milyen pozt választott es ennyi
2017. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

gondolom te vagy a pali.. igen volt ilyen, de az a nőm marhára féltékeny volt és nem nézhettem a másik párt.

majd a következő jobb lesz :D

2017. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%
Nem volt, de legfeljebb még egy csajt vennék be az enyém mellé...;-)
2017. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Egyszer majdnem; egy gyógyfürdő gőzkabinjába nem hátsó szándék nélkül mentünk be, erre egy párocska ilyedten és zavartan majdnem futva kiment. Később jutott csak eszembe, hogy odaszólhattam volna, hogy mi is azért jöttünk...

Szóval egyszer így majdnem, és ilyen szituban szerintem a párom is benne lenne, de direktbe nem hiszem, pedig jó lenne...

2017. jún. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!