Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes nők, saját használt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők, saját használt bugyijukat árulják férfiaknak?

Figyelt kérdés

Most komolyan, ez a "szint" szerintem már nagyon "súlyos".: [link]


Az internet bugyraiba keveredve, mit nem talál az ember.

Ha nő nem jut, hát jó lesz a "használt" fehérneműje is...


És a futárszolgálatosoknak, ilyen küldeményeket kell házhoz vinni... Eleve, mosatlan, vagy koszos ruhát egyáltalán fel lehet adni csomagként? És az ÁNTSZ véleménye mi? Hát a NAV mit gondol? Egyéni vállalkozóként csinálják, számlát adnak? És a te véleményed?



2017. jún. 13. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Van rá igény. amugy a japcsik találták ki, náluk automaták is vannak. A folpackról nem hallottál még? Két-háromszoros körbetekerés és mehet. ha valaki ezért képes adni egy 200 forintos bugyiért 5-6 ezret.... ha neki ez kell!
2017. jún. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Egyes nők biztosan .

Én mosom és újra hasznosítom :D Magamra veszem úgy .

2017. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kínálat a kereslethez igazodik. Amíg a fétis ártalmatlan addig magánügy.
2017. jún. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki tudja hogy ki árulja, nem biztos hogy nő.
2017. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hahaha tolem az egyik hodolom kert egy hasznalt bugyit !

es en ingyen adtam neki ! azt mondta berakta a szef-be otthol, amilyen orult el is hiszem :D :D

2017. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 laszlo racz ***** válasza:
40%
Ha a nöt nemkaphatod meg legalab az ilatos saftos Pina szagu bugyijat szagolni örület szerintem ez normal segedeszköz a ferfiaknak a nöknek pegig vibrator.
2017. jún. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem is elkuncsorogta a pasim a bugyim az első együttlétünk után. Filctollal ráírtam a nevem, meg a dátumot. Ingyen adtam neki.
2017. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es! Igy már én is csináltam. Csak kértem tőle hogy vegyen nekem egy másikat. Vett. Sokkal szebb volt, mit amit nekia dtam.
2017. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!