Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idegenel dugtál-e már fesztivá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegenel dugtál-e már fesztiválon? Hogyan alakult így milyen volt utánna még beszéltetek?

Figyelt kérdés
Kor nem megjelölésével kérném a Storykat .

2017. jún. 15. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
32%
Én igen, csajoknak szívesen mesélek privátban :) 27F
2017. jún. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Életemben 2* voltam fesztiválon.. abból az egyik csak egy napos villámlátogatás volt :D

még 11 vagy 12ben mentünk le haverokkal soundra három napra. Ott az első napon felszedtem a kajálda előtt egy belga csajt, nagy mellekkel, és brutális boci tekintettel:D nem lehetett nem leszólítani.. addigra már ittam is bőven, szóval az angol is jól ment:D igazából a szemétől a melleit nem láttam, a melleitől meg a szemét, szóval előnyös lett volna ha kancsalnak születek.. de így nem tudtam konkrétan mihez beszélek igazán, elég vicces volt:D rám tapadt a csaj és volt egy barátnője is, őt meg az egyik haverom fűzte meg magának.

Három napon át szexeltünk, soundon csak lecumizott, a szálláson meg minden nap dugtunk indulás előtt, és hazaérkezés után is, így utólag belegondolva, nyilván nem csak én hanem a velem együtt járó szállás is komolyan motiválta a csajt, de bánom is én. Kalandnak jó volt, amúgy ismerősök vagyunk facen, néha beszélünk, de semmi több.

2017. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyszer voltam, megismerkedtem egy sráccal, ő egyedül volt ott. Szex nem volt, pedig nem rajtam múlott.

Utána még párszor találkoztunk, de aztán szakítottunk, mert elég messze laktunk egymástól.

2017. jún. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!