Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bevalljam, majd a pasinak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam, majd a pasinak?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki lesz egy szexkapcsolatom. Én szedek fogamzásgátlót,de nem szereném neki elmondani,mert akkor tuti nem húzna gumit. Én félek tőle ,hogy összeszedek valamit,mert sok alkalmija volt a pasinak. Valljam be neki?
2017. jún. 16. 10:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen felesleges! :)
2017. jún. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy bevallod-e, de egy értelmes ember tudja, hogy a gumi nem csak a nem kívánt terhesség ellen alkalmazandó.
2017. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne mond el neki. A pasik többsége hajlamos arra, hogy ne akarjon gumit húzni ilyen helyzetben. Én személy szerint ha nincs kapcsolat csak gumizok, ennek meg is lett az igazolása, mert volt egy csaj akivel összejártam szexelni, szedte a fogamzásgátlót mégis teherbe esett. Mivel 2 pasival szexelt akkoriban velem csak gumival másikkal csak anélkül nem volt nehéz kitalálni kitől, de ha én se húztam volna mindig gumit akkor futkozhattam volna apaságira, vagy lehet hogy pont tőlem esett volna teherbe ami elég para lett volna. 27/F
2017. jún. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%
Igényes lehetsz, ha belemész szexbe ilyen pasival. Szopni is csak gumival fogsz? Vagy az nem ciki, ha a torkodban telepszik meg a tripper?
2017. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
A legtöbb Pasi ha meghalja hogy fogamzásgátló tabletta már dobják is le az Óvszert. Szóval ha tényleg nem akarsz össze szedni valamit akkor nem mondod el. De ha ki szakad a gumi menj a nemibeteg gondozóba szűrésre. 23L
2017. jún. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha leszopod gumi nélkül akkor már ott is kaphatsz ezt-azt ,akkor miért húzzon zoknit később...én az összes alkalmi csajt gumival szopattam és dugtam,furcsálták,de szerintem rájöttek mi a lényeg.
2017. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
És orál útján mit lehet elkapni?
2017. jún. 16. 11:06
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Van, amit orál útján is, akkor a torkod gyullad be. Pl.trichomonas, gonorrhoea,szifilisz.
2017. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2017. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

Egyszerűen mond, hogy te ragaszkodsz az óvszerhez és kész, ennyi. Nem kell indokolgatni ... illetve, ha kell, akkor meg hagyd a francba a pasit :-P

(Csak megnyugtatásként elárulom, hogy HPV ellen az óvszer is csak 50%-ban véd :-P :-P )

2017. jún. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!