Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hany eves kortol kezdenek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany eves kortol kezdenek a lanyok maszturbalni? Es ha mar kivanjak a szexet miert nem mernek vibratorral masztizni vagy valami hasonlo formaju eszkozzel?

Figyelt kérdés
2017. jún. 17. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Pedomaci?
2017. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
8 évesen kezdtem izgatni a puncim a mászókán vagy a korláton, asztal sarkán. 12-13 évesen kezdtem beledugdosni dolgokat de csak 20 évesen vettem vibrátort.
2017. jún. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én kb. 12 éves koromba kezdtem el felfedezni magam, és miből gondolod h nem mernek/merünk segédeszközt használni?:)
2017. jún. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Én 19 voltam. Talán azért mert nem egy műanyaggal akarják elveszteni a szüzességüket
2017. jún. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9 évesen mosakodásnál odatartotam a zuhanyt azota jó érzés
2017. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én 10, vibrátorral 17. előtte volt egy elektromos fogkefém, amit a csiklóm izgatására használtam

19l

2017. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
8 évesen kezdtem párnához dörzsölni meg már nem emlékszem, mikhez, 11 évesen az ujjamat, 13 évesen pedig már tárgyakat is feldugtam. Vibrátort még nem próbáltam. 17/L
2017. jún. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak en vagyok ilyen?? :D en meg soha nem dugtam magamba targyat, sem az ujjamat, es 14 vagyok :)
2017. jún. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
12 voltam mikor először masztiztam, de nem ezáltal volt az első elélvezésem. Olvastam Wattpaden szex-sztorikat, és élveztem, hogy nedves lesz tőle a bugyim. Egyszer olvastam, hogy ha kíváncsiak vagyunk a puncinkra, nézzük meg egy tükörben. Én meg kíváncsi voltam, hát megnéztem. ;D Amint megláttam, azt hittem bepisilek, köszönhetően az előtte olvasott sok-sok erotikus történetnek. Már tudom, hogy akkor elélveztem, akkor eléggé megijedtem, hogy rápisiltem az ágyra :D Azért nem mernek vibrátorral masztizni, mert nem minden sarkon lehet ilyesmit beszerezni.
2019. máj. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!