Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is zavarba jöttök a pénztár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is zavarba jöttök a pénztárnál mikor óvszert vagy sikosítót vesztek?

Figyelt kérdés
Inkább az öregebb eladóhoz szoktatok állni ,hogy ne legyen olyan mint egy fullos fiatal eladó lánynál ? Minimum 10es csomagról beszélek.

2017. jún. 18. 23:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem... Minden egészséges nemiéletet élő szexel és valahogy védekezik ha nem akar gyereket. Ez normális. Nem értem mért jönnél zavarba...
2017. jún. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Hát mert tudja ,hogy mit fogok azzal a gumival csinálni.XD
2017. jún. 18. 23:09
 3/23 anonim ***** válasza:
91%
Csinálhatnál a gumival mást is. Felhasználható másra is, pl. tudományos kísérletek, fizikai, kémiai kísérletek, de még űrhajót is szerelhetsz belőle, hiszen Mézga Aladár sem a műszaki üzletekben szerezte be a kondenzátorokat és egyebeket az időgépéhez.
2017. jún. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vettem már mindkettőt, óvszert pl. rendszeresen, és nem nézem, milyen az eladó.
2017. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Minek jonnek zavarba? Mondjuk amugy egyiket se szoktunk venni, mert mashogy vedekezunk es csajom olyan lucskos, mint az olajos hal. De szexshopban se vagyok zavarban, elvegre abbol elnek az eladok, hogy eladnak, nehogy mar en erezzem magam sz**ul.
2017. jún. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok az első. Mi van amikor WC papírt veszel? Mindenki tudja, hogy sz*rt fogsz vele törölni, de senkit sem érdekel, mert ez egy természetes dolog. Talán azoknak lehet kicsit furcsa akik még nem nagyon szexeltek, de ők inkább irigységgel néznek rád.
2017. jún. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Legkevésbé sem, pedíg egy fiatal csaj az eladó :)
2017. jún. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
há besz mingyá :D akk én vagyok ilyen ezek szerint csak
2017. jún. 18. 23:25
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem zavar nő létemre, bár én nem tucatszámra veszem a gumit, a síkosító se zavar.
2017. jún. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Ramone ***** válasza:
66%
Nem szoktam zavarba jönni bár van olyan Rossmann ahol nem szívesen látnának még egyszer :D
2017. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!