Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ebbol baj kozosulesnel?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol baj kozosulesnel? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
A baratnom 16 eves es meg nem elegitette ki magat, es nem is igazan vagyott a szexre. Mar 4 honapja egyutt vagyunk es mindketten elegge kivanjuk mar egymast, es vegul ot is sikerult "bevonzanom" ,hogy kivanja a szexet. A penisz meretem az atlag folott van, csak az aggaszt ,hogy ha elotte nem tagitotta magat akkor lehet baj ezzel szeretkezes kozben? Mit ajanlanatok? Rendes valaszokat kerek, koszonom!

2017. jún. 20. 11:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg annyi ,hogy eloszor fekudnenk le*
2017. jún. 20. 11:59
 2/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent hogy átlag feletti?
2017. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

1. először pettingeljetek - orál, simogatás, csókok, hogy kedvet kapjon - ez lehet pár hét is akár

2. amíg szerinted: attól, hogy pár ujját feldugja, majd olyan tág lesz, hogy nem fog fájni neki - ez így működik ne feküdj le vele

2017. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Én se tágítottam magam szex első szex elött soha
2017. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 - Igen ezzel tisztában vagyok, várok vele.

#4 - És ebből semmi baj nem volt nálatok?

2017. jún. 20. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:
45%

Szétnyitod a punciját, megnézed, hogy mekkora a hüvelynyílás.

[link]


Ha szinte semmi (mert eddig csak egy ujjal masztizott), akkor pár alkalom pettinggel kezd el két, három ujjal kicsit tágítani, lehetőleg olyankor, amikor előtte 1-2 italtól kicsit ellazultabb. Vagy keményen rögtön magadra is húzhatod, ha belefér az is, hogy ebbe kicsit belekönnyezik.

2017. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam baj volt. Még egy ujja se fért be annyira szűk voltam. Ezért megbeszéltük, hogy akkkor otthon ujjazgatom magam. Meg kell mondani elég nehezen ment és fájt is nagyon. Ezért sokáig csak pettingeltünk. Aztán mikor már két ujj is befért meg már három is akkor vágtunk bele.


Szóval azt tanácsolom, hogy ne siessétek el, szépen lassan haladjatok....

2017. jún. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Neked kellene tágítgatnod, ujjaznod, már a konkrét aktusra való sor kerülés előtt. És attól függetlenül, hogy egy lány masztizott vagy nem, még ha lett is volna már előtted szeretője, akkor is lehet gond az átlagon fölüli péniszmérettel, persze, szóval ezzel alapból számolnod kell. Csak óvatosan, és eleinte még véletlenül se dugd be nagyon. És sok-sok síkosító! Már ujjazáskor is.
2017. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a valaszokat!
2017. jún. 20. 16:52
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szétnyitod a punciját, megnézed, hogy mekkora a hüvelynyílás."

[link]

2017. jún. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!