Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha izgat a cuckold?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha izgat a cuckold? Lányok ti mit szólnátok ha a barátotok felhozná?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek nem merem felhozni. 5 éve vagyunk együtt én 23 éves vagyok ő pedig 20. Én voltam neki az első. Beszélgettünk anno, hogy mi az ami a bakancslistánkon rajta van és szóba jött a szex. Azt mondta őt vonzza, hogy egy fekete pasival szexeljen de nem csalna meg soha. Ez a gondolat engem nagyon beindított. Átlagos méretű péniszem van és hamar elsülök viszonylag. Valamiért beindítana, ha egy férfiasabb pasi elégítené ki a barátnőm, főleg ha fekete. Nem vagyok meleg meg semmi. Nagyon szeretem a szexet. Nem vagyok töketlen se meg semmi, az élet minden területén helytállok, de a privát életünkben valamiért vonz ez a megaláztatás kicsit. Lányok nektek ez tetszene?


Nagyon erős a kapcsolatunk, viszont nem akarom, hogy én legyek neki az egyetlen tapasztalat az életében, vonz is a dolog. Hogyan kéne ezt felhoznom?


2017. jún. 20. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Valahogy vezesd rá, ha ott vagy, az nem megcsalás.

Nagyon óvatosan...

2017. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vedd el feleségül, és hozd fel bátran a témat 10-20 év múlva.

😀

#1. voltam.

2017. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ezt te, vagy ti tudjátok.

Mi köztünk barátnőmmel egy évig volt ez téma úgy, hogy én hoztam fel. Nálunk nem valósult meg, csak csetelt mással szexről. Ismerek párt, ahol a férfinek élesben is bejött, a nőnek viszont nem.

Hidd el teljesen más a fantázia és a valóság. Én nem ítélkezem senki felett, eléggé elmélyültem tudatosan a témában, és arra jutottam, hogy nincs igazából értéke a cuckoldnak. Vannak kockázatok, élvezeti tényezők, meg elvileg össze is kovácsolhatja a párokat. De én úgy vélem, hogy ez a párok 1%-ra igaz, és azok nem itt írnák ki ezt a kérdést, hanem neki szegeznék a nőnek. De nyilván te is érzed, hogy ez szarság.

Mi végül mellőztük a témát.

2017. jún. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, igen az megint más lenne ha 20év után hoznád fel. Valahogy azokat megtudom még érteni, de a fiatal kapcsolatoknak nem igazán tesz jót szerintem.
2017. jún. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is izgat,de semmiképpen nem fekete pasival.Fel is hoztam a témát,fantázia szinten benne is lenne,de élesben nem volt meg.Én is azért hogy ne én legyek az egyetlen tapasztalat,legyen viszonyítási alapja.
2017. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!