Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit gondoltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit gondoltok, amikor megláttok egy nagyon szőrös fiúlábat? Volt már, hogy azt gondoltátok, hogy "fúj, de szőrös"?

Figyelt kérdés

2017. jún. 22. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

nem. szerintem szexi ha egy férfi nem olyan mint egy meztelencsiga

19l

2017. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%

Inkabb hogy szexi, es ffias.

Reszemrol egy ffinek meg a hata es a feneke is legyen szoros.

2017. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Nálam alap, hogy egy férfi lába szőrös legyen, az visszataszító számomra, ha csupasz, vagy csak halvány babaszőrök vannak rajta. Ha a testén van sok szőr, az sem zavar, sőt. 20/L
2017. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nincs olyan, hogy tul szoros lab. Maximum tul szoros hat van. De a szoros labak szep ferfiasak.
2017. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Egy férfi lába karja mellkasa legyen szőrös de legyen gorilla mert az randa
2017. jún. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem semmi gond nincs azzal se, ha nem szőrös, szánalom, hogy némelyik beteg p*csa szerint ettől férfi a férfi. 19/L
2017. jún. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó, pedig bizony meg fogsz lepődni, a legtöbb nő szereti ha egy férfi szőrös mindenhol - kivéve egy helyen - persze nem pulikutyára kell gondolni, de szeretik ha a férfi szőrös.


Nekem momentán az egész lábam szőrös combtó le bokáig!

2017. júl. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, ha szőrteleníti max többet fog tökölni a fürdőben.
2017. júl. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legtöbbször az jut eszembe "na ez se csinál lábnapot". Amúgy ja, gusztustalannak tartom a sok szőrt. Egyáltalán nem ettől lesz férfi valaki. Egyszerűen rossz szagú, szúrós tapintású, az ízéről pedig nem lehet nyilatkozni egy szőrcsomó visszaöklendezése nélkül. Tapasztalatból beszélek, a barátom olyan, mint egy majom.


20/L

2017. júl. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!