Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek be jön az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek be jön az ha egy pasi mindenhol borotválja magát és sportol? Hasra gondolok lábra mellkas intim terület .

Figyelt kérdés
2017. jún. 22. 19:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát a csupaszság szerintem se férfias... Nyilván ne legyen elhanyagolt bozót...

De a hónaljon és az esetleges hátszőrön kívül ne szedjen le egy hetero férfi semmit.

Sport ide vagy oda, annyi ellenállása nincs, hogy megérje leszedni...

2017. jún. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ha itt megkérdezed, a legtöbben leszólnak, de a valóságban ez senkit sem érdekel.Mindenki maga dönti el, hogy szőrös, vagy szőrtelen akar lenni.
2017. jún. 23. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Utolsóval egyetértek! :)


Én szőrtelenítek pasiként tetőtől talpig, természetesen a lábam is, és eddig csak jó tapasztalataim vannak vele a csajok terén. :) Minden barátnőmnek bejött idáig, senki sem kérte, hogy hagyjam megnőni. :) Sőt, a haveri körben lévő csajok szerint is jobb így. Amúgy 20-40 éves korosztályról beszélek most, velük van tapasztalatom.

2017. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Foci ez itt a baj basz..od
2017. aug. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
jol mondod:D
2017. aug. 2. 01:54
 16/19 anonim válasza:
Wow. Hát ha a foci miatt leborotválja valaki a lábszőrét pl: te az nem jelent mást csak hogy b**i.
2017. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bizony hogy buzzi.
2018. jan. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább legyen buzzi, mint a sok primitívségére büszke kocsmatöltelék, aki a belehugyozott gatyájában alszik a patak-parton, és álmában rohadt szépnek hiszi az állatvilágból hátramaradt szánalmas szőrcsökevényekkel tarkított sápadt karólábait...
2018. jún. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
én inkább azt peferálom, ha valaki nem borotválkozik. Számomra a borotválatlan test kisfiús. Nekem pedig férfi kell.
2021. ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!