Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél ha megtalálnád...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha megtalálnád álmaid párját, aki belülről teljesen magával ragad de kiderül, hogy aszexuális?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 14:29
1 2
 1/16 Ramone ***** válasza:
100%
Megőrülnèk érte mert én sem vagyok nagy étvágyú szex terén tehát nem hiszem hogy komoly probléma lenne abból hogy aszexuális ..
2017. jún. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Egy jó kapcsolat alapja a megfelelő mindkét partnert kielégítő szex.

Innentől kezdve nincs miről beszélni ebben az esetben.

2017. jún. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szex nélkül lenne egy álomszerű kapcsolatom. :)
2017. jún. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
1%
Kikefélném belőle az asszexualitását. ha pedig nem akkor a magam örömére használnám..persze lehet, hogy más örömére is és akkor még pénzt is hoz :-D
2017. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nagyon gáz lenne, mert nekem egy kapcsolathoz elengedhetetlen a harmonikus szexuális élet. Persze nem vagyunk egyformák, ha te sem igényled a szexet, akkor boldog pár lesztek.

40F

2017. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
áh én imádom a szexet, csak felmerült bennem a kérdés, hogy mit szólnék ha a pasim ilyen lenne.. :D
2017. jún. 23. 14:51
 7/16 anonim ***** válasza:

A szexuális vonzódásnak részleges vagy teljes hiánya nem feltétlen hoz öröm nélküli szexet.

Az első feleségem ilyen volt, csak akkor volt szeretkezés amikor én akartam, mert őt egyáltalán nem érdekelte, nem kívánta.

Természetesen mivel szeretett, ezért hagyta magát, és ettől még volt csikló orgazmusa.

Tehát orálisan kielégítettem (hogy ne legyen egyoldalú), aztán gyorsan belementem.

Nem emiatt lett vége 15 év után.

2017. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
Vennék egy jó vibrátort, ahogy meg is tettem.
2017. jún. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
11%
Megmutatnám neki, mi az a jó bäszás. :)
2017. jún. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó lenne, ha megtalálnám ugyanis én is aszexuális vagyok! 30N
2017. jún. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!