Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogy álltok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogy álltok a fojtogatós szexhez?

Figyelt kérdés

Engem izgat a gondolata, főleg a kiszolgáltatottság benne, de még nem próbáltam. Milyen tapasztalatotok van vele? Történt már baj? Miben jobb mint a "sima" szex?

19l



2017. jún. 25. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Durván nem szeretem
2017. jún. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én a páromat szoktam,ő nagyon élvezi.

18/l

2017. jún. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat. Bizalom kell hozzá, ami nálunk megvan, a barátom nagyon óvatos és ismeri határaimat. De folyamatosan igyekszünk feszegetni és tágítani. Még sosem volt baj. A kszolgáltatottság magában is izgat és légszomj hatására szinte önkívületbe kerülök. Nagyon jó, ha bízol a parnerben és el tudod elgedni magad.
2017. jún. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én idáig minden lányt folytogattam óvatosan, kit jobban kit gyengédebben, egy biztos, mindegyik élvezte. Előszőr csak hátulról egy kézzel, és utána előre nyúlva de csakis egy kézzel, a nyaka két szélén az ütőere előtt.
2017. jún. 26. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem volt dolgom még olyan lánnyal/nővel, aki ne élvezte volna. Olyan is volt, aki maga kérte és olyan is, akit én vezettem rá, aztán már el sem tudta képzelni máshogy a szexet. Sőt, még olyan párom is volt, aki a szexen kívül is igényelte. Inkább az a változó, mennyire durván szeretik. Valamelyik lánynak elég a gyengéd fojtogatás vagy az ütőereinek rövid ideig tartó elszorítása, de sokan attól indulnak be, ha nem kapnak levegőt sem. Utóbbiakat én mindig jobban kedveltem, de leginkább a reakciójuk miatt, ahogy megélik a gyönyört. Mindenkinek más a fétise, sok nő erről hallani sem akar például, bár aztán közülük sokaknak megváltozik a véleménye, ha valaki végre tényleg jó keményen megdugja őket és rájönnek, hogy ez kell nekik... Mivel ehhez bizalom kell, alkalmi partnert találni ilyesmihez elég nehéz érthető módon (és sajnos), mert vannak olyanok, akik nem biztos, hogy csak azért fojtogatnának egy nőt, hogy nagyobb élvezetekhez jutassák... Egyébként ez nem újkeletű dolog, csak eddig az ilyesmi tabu volt. Mióta volt ez a Szürke ötven árnyalata, azóta kezdett úgymond populárisabbá válni a BDSM téma és már kevésbé titkolják az emberek a perverz vágyaikat.
2018. ápr. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemrég voltam egy 40-es nővel.

Olyan igazi kéjenc, de az a brutálkéjenc :-)

Szóval őt rendesen kellett fojtogatni, hason feküdt és a feje lelógott az ágyról, elkezdtem, ő meg rászorított, a kezével is és a puncijával is.

Majd éreztem hogy itt a vég, nála, elengedtem a kezemmel, mert majdnem leborultunk és kellett a másik kezem is megtámaszkodni, egyszer csak elalélt a feje lelógott és néma csönd. Kicsit megijedtem, felemeltem a fejét, kb 1,5 perc !!! után észheztért és kérdezte :


Ugye nem hívtad ki a mentőket ? :-) :-)

Mert énelőttem az életében két pasival élvezet így ekkorákat, na mindkettő mentőt hívott :-)

Hát én nem, mert már láttam ilyet korábban :-)

Ő meg a kis szenya, tudta magáról, de nem szólt róla előtte.

2018. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Párom mikor magát élvezteti(tehát azért dug, hogy ő élvezzen el), mindig fojtogat közben. Nagyon igató és erotikus, ahogy uralkodik felettem.

Nagyon profin csinálja. Sosem szorít túlságosan és ha látja, hogy már kellemetlen mindig elenged.

Egyetlen egyszer volt közben bakink ezzel, de az sem miatta volt, hanem mert félrenyeltem a nyálam(én balfék xd). Kőkemény 15mp-ig köhögtem tőle,de semmi több.

2018. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!