Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak így tudok elmenni? L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak így tudok elmenni? L

Figyelt kérdés

Csak úgy sikerül, ha a barátom "dörzsöli" a kezével csiklómat. De sem orálisan, sem ujjazással, sem szex közben nem sikerül ez.

Hogyan sikerülhetne mondjuk ujjazással? Már próbáltam magamnak is, de soha nem ment, és ezért beleuntam.

Hasonló tapasztalat, ötletek? Köszönöm :)

21L


2017. jún. 25. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem még úgy sem ment a partnerrel,hogy "dörzsölte" is, magamnak mindig megy.
2017. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ugyanezzel a gonddal küzdök:/

Azt tudnod kell, hogy nem minden nő képes a hüvelyi orgazmusra, így lehet, hogy soha nem fogod átélni.


Viszont meg lehet próbálni különböző szex pózokat ami ingerli a g pontot.. Ujjazásnál is próbáljátok megkeresni és azt hívogató mozdulatokkal ingereljétek. Ha kitartóak vagytok talán egy jó kis spriccelős orgazmusban lehet részed:)

2017. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Már próbáltam magamnak is, de soha nem ment, és ezért beleuntam." Ugye ezt csak az ujjazásra írtad? Csiklós maszti megy?
2017. jún. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
21 éves ostoba! Talán nem csak dörzsölni kellett volna 11 éves korod óta a lukadat! Akkor még élveznéd is a szexet!!
2017. jún. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, az ujjazásra írtam, a csiklós megy egyedül. Utolsó, te meg jó nagy bunkó vagy!
2017. jún. 26. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:
ha csak ki-be húzogatod az ujjad, az kevés, célirányosan a g pontod izgasd, ami a has felőli részen található. ujjal kicsit nehézkes, ezért talán célszerűbb, ha veszel egy eléggé hajlított vibrit, vagy inkább dildót, és azzal próbálkozol :-)
2017. jún. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedül akarsz élvezkedni, akkor célszerű beszerezni egy vibrátort, vagy dildot. Millió féle van, van ami.kimondottan a g pont izgatására szolgál. Ha a pároddal csinálod, mond el neki, hogy probálja az ujjaival megtalálni a g pontod. Emellett, mivel a végbél környéke rendkívül érzékeny, esetleg masszírozni simogatni lehet a másik kezével. Sokan ódzkodnak ettől a területtől, pedig be sem kell hatolni, anélkül is.lehet fokozni az élményt, pusztán az ingerlésével 😉
2017. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!