Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szopás után illetve nyalás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szopás után illetve nyalás után csók, mennyire tartjátok undorítónak vagy nem érdekel titeket nagyon és a fent említettek után nyugodtan csókoloztok párotokkal?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 16:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem tartom undorítónak, és igen, a fent említettek után nyugodtan csókolózom a párommal. 23F
2017. jún. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
Én ha elélvezek a páromba pihenés közben kicsit letörli magát, de a cucc nagy része utna folyik ki és simán kinyalom, ujjazás után be szoktam dugni az ujjamat a szájába, ha cicijére élvezek és utána még bújúnk egymáshoz simán szopogatom a cicjét cuccosan is szóval szinte bármilyen testnedvünket megosztjuk egymással kölcsönösen
2017. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Minket sem erdekel, nyugodtan csokolozunk a parommal az ilyen dolgok utan is. 19L
2017. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem az. Az ember ne undorodjon a saját testnedveitől ha pasi ha nő tök mind1 23 L
2017. jún. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyàltalán nem zavar, de a fiúkat tudom hogy szokta. Ha van a közelben víz iszok rá aztán kész. Ugyis jol esik spermára inni, mert 90%-ban tök keserű.
2017. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Sima szopás vagy nyalás után nem zavar a csók, nem érdekel. Az jó.


De spermát nem kóstolnék.

2017. jún. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Izgató, nagyon szeretem, ha nyalás után megcsókol a partner, és érzem az ízem. De fordítva sem rossz, bár akkor nincs semmi különös élvezet.
2017. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar. Sőt, izgalmasnak találom. :)
2017. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem férfiként nincs vele semmi bajom, ha a barátnom szopás (akár lenyelés) után megcsokolom. Sot, tobbnyire mindig meg is csokolom utána. Megérdemli a szeretetem a kedves pára :)


Fordítva viszont a barátnom nem szereti, sot kimondottan utálja, ha én nyalás után meg akarom csokolni. Nem engedi. Azt mondja, hogy nem szereti a saját izét érezni a számon.


26F 22N

2017. jún. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyaltalan nem undorito, ez is hozza tartozik az aktushoz..
2017. júl. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!