Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok melyik a kedvenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok melyik a kedvenc szexpozotok és miért?

Figyelt kérdés
2017. jún. 26. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Minden poznak megvan a maga szepsege, szoval most mondjam hogy mind? :D
2017. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen mond:D de melyiket miért szereted?
2017. jún. 26. 19:37
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Kutya - mert ha kihúzza, nem látom mikor támad újra

Misszionárius - mert a férfi alatt.vagyok, teljesen ural

Lovaglás - mert én tudom iránYítani a dolgokat, úgy ahogy nekem tetszik

Oldalt fekve, a felül lévő láb kicsit felhúzva - nekem így a legintenzívebb a behatolás érzése

😉

2017. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szép válasz 3as,ment a zöld kéz
2017. jún. 26. 19:56
 5/6 anonim ***** válasza:
54%

Mindet szeretem, de a kedvenceim:

Misszionarius, mert a baratom iranyit. Nagyon szeretem heves szex kozben szetkarmolni a hatat, igy amikor lefogja a kezeimet es belassit, meg tudok tole orulni.

Kutya, mert szeretem amikor huzza a hajam, raadasul tukor van a szobamban es imadom a latvanyt.

En meg imadom amikor fekszem a hatamon es a ket labam a parom nyakaban van, o pedig belem hatol, igy el tudok menni par perc alatt is. Nyilvan nalam ebben a pozban a legintenzivebb a behatolas. 19L

2017. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1. G-varázs( amikor ő térdel, én hanyatt fekszem szorosan magához húzza a csípőm szemből és úgy dönget) Miközben markol.. a legintenzívebb G pont túra :D

2. Kutya, mert szét tud döngetni, hajhúzás közben.

3. Misszionárus, mert ott ő irányít.

2017. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!