Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik még olyan intelligens...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még olyan intelligens férfi szerintetek, aki szerelmet keres és nem csak mindenkit meg akar fektetni?

Figyelt kérdés
Sajnos én soha nem járok sikerrel. Aki meg normális ilyen szempontból, az meg nem szimpatikus, idegesítő, nem vagyunk egyhullamhosszon :(

2017. jún. 27. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon sokféle férfi létezik. Olyan is, aki nem keres szerelmet, de nem is akar megfektetni senkit, és ezeknek a különböző fokai és variációi. De mivel túl magas a mércéd, így mindig csak olyat találsz, aki pont nem jön be.
2017. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
2 ugyanolyan ember sajnos nem létezik :(
2017. jún. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mondjuk nem vagyok meg ferfi de szerelmet keresek es nem csak megfektetni akarom a lányokat

18f

2017. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Secret184 ***** válasza:
100%
Létezik, csak az ilyeneket általában lesz*rjátok. :) Tisztelet a kivételnek.
2017. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#1 biztos nagyon magas lehet a mércém, hogy azt akarom, hogy hűséges legyen, szeressen és legyünk egyhullamhosszon. Ezek egy kapcsolat alapjai..
2017. jún. 27. 22:33
 6/15 anonim ***** válasza:
42%

Miközben dúsgazdag, jóképű, kockahasú, hűséges és imádja a gyerekeket meg a cuki kutyusokat és cicusokat, nem?

Komolyra fordítva a szót, ha neked csak a fent leírt 3 kritériumnak kell megfelelni, akkor rengeteg ilyen férfit találhatnál, de mivel gyanítom, hogy az általam leírtak ugyan olyan fontosak mint a fenti 3, így már jóval nehezebb megtalálni a megfelelő delikvenst. Tökéletes férfi, ahogy tökéletes nő sem létezik. Azt kell inkább első sorban tisztáznod magadban, hogy mik azok az értékek amik neked valójában fontosak, nem pedig önámításba esni az intelligens és szerelmet kereső dumával...

2017. jún. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
egylatalan nem:)) nyilván van annyi elvárásom, hogy ne legyen pl. igénytelen de nem a külső számít. jártam mar olyannal is aki cseppet sem jött be nekem külsőre. aztán megszepult a szememben, mert megszerettem.
2017. jún. 27. 22:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Miért ne létezne? Az előző 2 barátnőmmel így voltam.
2017. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen. Valahol ott hátul kullognak a sor végén. Ott keresd őket. A gyökerektől nem látni...
2017. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, létezik! :-)
2017. jún. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!