Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egész nap áll a farkam. Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész nap áll a farkam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában a nagy meleg miatt pucéran alszok és emiatt kitámasztva kelek mint a kempingbringa. De mivel kapkodni kell minden áldott reggel, nincs időm fejni ezért úgy kell elrakni a morningwoodot, hogy szinte ropog. Nektek mi szokott segíteni lehiggadni, ha nincs lehetőség levezetni rendesen, viszont fókuszálni kell napközben?
2017. jún. 28. 17:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
94%

Hideg vizes zuhany!

Dupla haszon, mert legalább tiszta is leszel:)))

2017. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
77%

"morningwoodot, hogy szinte ropog" :D :D Ez nagyon tetszett. :D


Amúgy sajnálom de nem tudok segíteni a problémáddal kapcsolatban, mert lány vagyok. :D

2017. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem állítod be az ébresztőt 10 perccel korábbra?
2017. jún. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
91%
2. Pedig ennek a problémának a kezelésében a lányok a legügyesebbek. :)
2017. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
47%
Én leszopnám .
2017. jún. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
43%

#4

A kérdező írta, hogy minden áldott reggel nincs ideje "fejni", így egy lány se tudna akkor mit kezdeni a problémával. :D Sőt. Szerintem akkor lenne még hosszasabb a procedúra, ha egy lány is részt venne a probléma kezelésében - akár szó szerint véve. :D

2017. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Hetero kategóriában írtam ki a kérdést, tehát kétlem, hogy a lány léted egy picit is zavarna kedves 2.:D


10 perccel hiába állítom előbbre, egy ilyen reggeli szeánsz alsó hangon is fél óra lenne, pedig nem vagyok egy vasember.

Mintha kőből lenne, nem túl kényelmes viselet ilyenkor.

2017. jún. 28. 17:54
 8/36 anonim ***** válasza:
76%
Kelj fel akkor 40 perccel korábban, kezeld le magad a zuhany alatt, és még a reggeled is jobban fog indulni a korán kelés mellett. :D
2017. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
50%
Ideje venned egy borzot. Tudod, a mondás is innen jön, szív, mint a torkosborz.
2017. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat:D Igazából valami "elmetrükkben" reménykedtem, hogy ne feszüljek egész nap mint a horgászdamil, de eddig úgy néz ki ebből tényleg korábban kelés lesz. :D
2017. jún. 28. 18:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!