Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elterveztuk a baratomal h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elterveztuk a baratomal h gumi nelkul fogunk szexelni. Az nekem is sokkal job erzes v csak neki? miben mas az egesz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 28. 17:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
54%

Abban lesz más, hogy 9 hónap elteltével hárman lesztek.

Ne legyél felelőtlen, tessék gumit húzni a párodnak. Az abortusz fizikailag, és lelkileg egyaránt meg fog viselni.

2017. jún. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Abban jobb, hogy érzed közvetlenül a bőrét ( farkát) én sokkal jobban élvezem úgy a párommal a szexet. Amúgy jobb érzés orgazmusom nő létemre nem nagyon van úgy hogy gumi van rajta.
2017. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Csak annyira lehet jobb gumi nélkül, hogy a volt barátnőm nem volt hajlandó gumival szexelni. Azt mondta hogy gumival nem érez semmit. Mondjuk én is utálom a gumit, olyan, mintha evés elött zacskót húznál a nyelvedre..
2017. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hat ertem en ki szeretnem probalni.nem leszek terhes :)))
2017. jún. 28. 18:09
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal jobb gumi nélkül... Érzed konkrétan a bőrét :) és szerintem ha szedsz fogamzásgátlót nem valószínű hogy lesz baba :-)
2017. jún. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy elterveztétek? Nyugtass meg, hogy azt hogy akkor te fogsz gondoskodni a védekezésről.
2017. jún. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
persze :)
2017. jún. 28. 18:27
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Az érzés, amikor becsusszanok gumi nélkül a meleg, nedves, szűk hüvelybe és hús a hússal csúszkál...felbecsülhetetlen.
2017. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Szedni fogsz fogamzásgátló tablettát ? Mert a " kiveszem időben " nem biztonságos és Nem védekezés!!!!
2017. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hagyjátok aki hülye még büszke is rá...

Pár hónap múlva ,ne csodálkozz,ha nő a hasad..

2017. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!