Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vártam túl sokat vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vártam túl sokat vagy rossz lányhoz mentem?

Figyelt kérdés
Nem ítélkezést várok, mert alapból nem rajongok a prostitúció intézményéért, holott több száz éves dologról beszélünk. Sajnos egy kellemetlen párkapcsolatból szálltam ki közel 10 év után. Ezt követően a munkába temetkeztem s mivel a harmincas éveim közepén járok, tele kétségekkel, érzelmi csalódással, úgy véltem nem veszítek semmit, ha örömlányhoz megyek. Hosszas felmérést követően felkerestem egy lányt, akiről úgy gondoltam, hogy ideális választás lesz (lakásra mentem, nem kezdő, de nem is túl idős, fiatal és önmagára is igényes). Azonban olyan szájízzel jöttem el tőle, mintha nekem kellett volna megköszönnöm, hogy mehettem hozzá. Mivel korábban sosem voltam, nem tudtam mi a menete a dolgoknak. A félórás légyott 22 perc alatt úgy lett lezavarva, hogy abban a köszönés és a zuhany is benne volt. (és nem sültem el korábban, inkább nehéz dió voltam neki, amit látványos szemforgatással és piszkálódó megjegyzéssel honorált). Előtte lefektettük a szabályokat, amit menet közbe a saját kényelme szerint módosított és csodálkozott, hogy güriznie kellett velem. Rosszul választottam volna, vagy valóban ennyire felborult a szolgáltatás minősége (ha volt is ilyen)? Ha valamit előre megbeszélnek, ahhoz nem illene tartania magát mindkét félnek?
2017. jún. 29. 01:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
igen ez egy rossz választás volt.. sajnos én is igy jártam, pedig háromhoz is elmentem egymás után h meggyőződjek róla h ez a szinvonal vagy mivan.. :/
2017. jún. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát én ezek után nem fizettem volna neki, hanem minimum a szemébe spriccelek, hogy ne forgassa és ott hagyom a francba. :D (Bár ez sajnos kivitelezhetetlen, mert nő vagyok.) Azért valahol hagyj egy szép véleményt róla, hogy más ne járhasson így.
2017. jún. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
valószinű hogy nem jót választottál, de azért azt tegyük hozzá hoy fél órára mész akkor ne várd el hogy kitegye a lelkét, és olyan élményt nyújtson amit nem felejtesz el....az meg hogy közben nem mertél szólni hogy nem ez volt megbeszélve a te bajod, reklamálni kelett volna akkor szerintem.
2017. jún. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A fél órát Ő határozta meg, ennyi ideje volt rám. Az összeget pedig előre le kellett tenni az asztalra.
2017. jún. 29. 02:10
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
Rosszul választották pont hogy a Prostinak kell úgy csinálni ahogy a vendég akarja. Ha a vendégnek olyan pózra van igénye amiben lehet meghúzná a lábát akkor se nyafog hanem össze szoritja a fogacskáit és tűr hisz ki fizették ... Nincs apenláta Ő csak egy lyuk. De szerintem egy rendes párkapcsolatban sem tűri az ember hogy nyifi-nyafizzon a lány.
2017. jún. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
94%
Végül is jók az ilyen prostik,mert ugyan 1x pénz kidobás meg rossz élmény,de elveszi a kedvet a további fizetős szextől. Én is egyszer beszívtam,kifogtam egy olyat aki gumiban franciázott,bénán,és közben az óráját nézegette,10 percet szánt rám,kértem hogy ne nézze már az órát folyton,meg azt is hogy vegyük le a gumit,+1 ezrest kért rá,ami csak a 200m-re leparkolt kocsimban volt,nem vállalta be így pedig nem léptem volna meg a piti ezer ft-jával...így hát nem mentem el,végigkínlódtam a 10 előre kifizetett percet,majdw közölte hogy lejárt az idő. És elkullogtam,DE azóta csak meglesem az útszéli prostikat,rá nem vitt a lélek azóta hogy újra bepróbáljak egyet,inkább elkerülöm ezt az egész gennyes ?fizessünk a szexért? típusú illúzióromboló marhaságot. Neked is ezt javaslom,lépj túl,és hagyd a francba,inkább keress egy ügyes szexpartnert,aki élvezetből ér hozzád,és rászánja az időt hogy jó legyen neked,cserébe viszonozd és mindenki megkapta amit akart,nem a tetves pénzt. Bár sokan mondják hogy ilyen meg olyan jó prostikkal voltak,szerintem akkor se ugyanaz,de persze azért vannak korrektebbek-ügyesebbek köztük,sajnos csak próbával lehet kideríteni ki milyen,abban meg ott az esélye az újabb rossz élmény+pénzkidobás kombónak.
2017. jún. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Most őszintén! Mit vártok?

Egy prostinak a pénz számít, nem az, hogy nektek jó legyen. Valamilyen szinten érthető.

Úgy mész oda, hogy ezt tudod. Akkor mit csodálkozol?

Napi szinten több férfival kell csinálnia,(nem mintha kényszerítenék de naa...mindenki maga tudja)persze, hogy undorodik már a sokadik faroktól.

Nem azért csinálják mert annyira imádják a f***szt bárhogyan is próbálják ezt beadni. (Nyilván valahogy el kell adni magukat).

Nem védem őket, de nem értem mire ez a felháborodás részetekről.

L

2017. jún. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Sajnos belenyúltál. Nincs óriási tapasztalatom, talán 4-5 ilyen lánynál voltam, de abból csak egy volt ilyen nagy csalódás. Volt kifejezetten kellemes tapasztalatom is.
2017. jún. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
35 évesen lehetne annyi agyad hogy ez nem úgy működik hogy ezek a szutykok a te kívánságodat lesik. Dubaiban napi fél millióért megteszik, de az ilyen ostobákat lehúzzák!
2017. jún. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Rosszul választottál.
2017. jún. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!