Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudnatok ajanlani valamit?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok ajanlani valamit?

Figyelt kérdés
Hasznalt mar valaki olyan penisz novelo szert ami hatott? Nagyon erdekelne valami ilyesmi tabi/krem a mutet kizarva... az a gond h a 180magas 90 kg szalkas izmos testhez szanalmas egy 15/4cm es pelo egy 3-4 cm et none nagyon boldog lennek valaki tudna segiteni ?
2017. jún. 29. 01:45
 1/9 Ramone ***** válasza:
100%
A hozzáállásodon módosíts mert az szánalmasabb mint a pénisz méreted
2017. jún. 29. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valószínű azért vagy 180 centivel 7 kilóval több, mint én, aki 183 vagyok...

Mondjuk nekem alapból 18 cm és nem is akarok nagyobbat... :D

2017. jún. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A hozzaallasommal szerintem nincs gond... probalom megoldani a problemat :)
2017. jún. 29. 01:47
 4/9 Ramone ***** válasza:
100%

15 centis farok nem kicsi

A te agyad a kicsi

2017. jún. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem lehet növeszteni
2017. jún. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hehe mihez kepest... egy testepitonek kepzelj el egy nagy darab tetkos faszit... ilyen kis szerszammal :D... vicc
2017. jún. 29. 01:50
 7/9 anonim ***** válasza:
akk menj és törődj bele a nyomorodba :D
2017. jún. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
183 cm 100 kg vagyok 20 évesen és 16/4 cm és a farkam és leszarom nem kezdek el keresgélni ilyen olyan gyógyszereket ez van ezt kell szeretni, de ez nem azt jelenti, hogy ezt tudom nyújtani, mert azt lehet gyakorolni, hogy tovább bírd meg egy kis nyelv technika és máris elfelejted, hogy a méreteddel akármi gond lenne.....
2017. jún. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hozzáállásodon vàltoztass!!! Nőként mondom hogy ez a méret megfelelő ahhoz hogy kielégíts egy Lányt|Nőt Miért akar pár cm-vel nagyobbat? Abba nem gondoltál bele hogy ha nagyobb lenne és az aktuális partnerednek az a méret már fájdalmat okozna akkor jönnél azért sírni hogy miért ekkora miért nem kisebb?
2017. jún. 29. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!