Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik viszonylag későn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik viszonylag későn vesztettétek el a szüzességeteket (19 vagy később) nem féltetek kicsit, végül hogy sült el a dolog?

Figyelt kérdés

2017. jún. 29. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:

22 voltam, a párom 19, mindketten elsők voltunk a másiknak.

Én nagyon paráztam, mikor megpróbáltuk, akkor mikor gumit húztam le is lankadtam egyből, következő alkalommal már felment a gumi gond nélkül, de már attól elsültem, hogy hozzámért, nem vicc, nagyon megalázó volt számomra.

Kicsit utána olvasgattam, voltak tanácsok mit lehet ilyenkor tenni, hogy ne legyen gond, végül arra jutottam, hogy vettem egy potencianövelő készítményt, aminek a nevét nem írom le mert nem ez a lényeg.


A következő alkalom előtt bevettem egy fél szemet és minden rendben volt.

Barátnőmnek eléggé fájt, és miután vége lett kérte, hogy nem-e próbáljuk meg megint hátha már nem fáj annyira.

Elkezdtünk egy második menetet, ekkor már az elsőnél jóval tovább bírtam, és neki is sokkal jobb volt.


Hát röviden ennyi.

2017. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem féltem, fáradtak voltunk nem mentünk el

és a sok matyinak is meg lett a maga kára/haszna, ki hogy tekint erre

elég sokáig bírtam mindig is a szexet

2017. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 19 voltam, szerintem nem féltem jobban, mintha 16-17 lettem volna...kicsit bénáztam, de szerintem jól sikerült.
2017. jún. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De nyilván fél az ember, pláne ha kissé maximalista mint én is. Végül 20 évesen voltam egy 36 éves nővel, mivel őt ismertem már egy ideje így tudtam, hogy ha béna vagyok sem fog kiröhögni vagy akármi, és külsőre meg vonzó volt és szerencsére kölcsönös volt a vonzalom is. Aztán szerencsére probléma nem volt mondjuk, se merevedési se teljesítménybeli. 27/F
2017. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem féltem, egy tapasztalt nővel voltam, aki nem tudta, hogy szűz vagyok és nem is jött rá :)
2017. jún. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19 évesen volt. Nem féltem, mert elég spicces voltam. Nem volt egy romantikus sztori, mert pár órája ismertem a lányt. Ennek ellenére jó élmény volt, és mivel szerencsére mindkettőnknek jó volt, párszor még megismételtük. :)
2017. jún. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29 voltam és nem féltem, mert annyira hirtelen jött az egész (meg egy kis pia is volt bennem :D).
2017. jún. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sem féltem, mert nem csak ba_szni jöttem össze egy csajjal pár béna facebookos üzenetváltás után, hanem randiztunk, szerelmesek lettünk és szépen kiélveztük a testiség minden állomását. Meg sem fordult a fejemben, hogy nem fog működni a szerszám, csak eszméletlenül kívántam a szerelmemet és attól is felállt, ha hozzáérhettem, vagy hozzámért.
2017. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19 voltam, katasztrófálisan sikerűlt, mint a filmekben, az összes hűlye klisé benne volt, a pofám úgy éget..... pfffuu de szar visszagondolni 😂😂
2017. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!