Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi az, ami nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi az, ami nektek ugyanannyira szexi/izgató látvány egy fiún, mint egy fiúnak pl. a lány feneke, melle, lábai?

Figyelt kérdés
Egy lányon nagyon sok minden van ami szép és szexi. De egy fiún mi az ami "szép", mi az, ami szexuálisan vonzó látvány? Nincs se mellük, se szép lábuk, se látványos fenekük. Akkor mi? Csak az arc, és a test izmossága?
2017. jún. 29. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Szem (sötét), kézfej, magasság, mosoly.
2017. jún. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Kéz , mosolyránc, fenék, szemek, száj.
2017. jún. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Fenék, dudor a nadrágon, szőrös eres alkar, széles állkapocs és borosta stb.
2017. jún. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
63%
Kézfej (nem tömzsi ujjak,rágott köröm stb), magasság, mosoly,sötét szemek, dús szemöldök(nekem), (nem túlságosan)izmos has,karok,mell,combok,lábak,fenék, sőt még néha a lábfejet is nézem :D .. de mielőtt még vki írná h milyen válogatós vagyok, nem kell hogy ilyen legyen csak ezek tetszenek, de pl a barátom sem teljesen ilyen
2017. jún. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, a többi nőtársam hogy van vele, mindenesetre nálam ez úgy működik, hogy csak azt a személyt találom vonzónak, akit szeretek, ekkor viszont minden egyes porcikáját kívánatosnak látom, a feje búbjától a lábujja hegyéig.


Viszont, ha szigorúan csak a külsőt nézzük, akkor a nagydarab, vaskos (nem kigyúrt, hanem erős csontozatú, mackós) termet, erős karok és combok, puha pocak, valamint a határozott, markáns vonások a gyengéim. Magyarán, akinek a külseje azt sugallja, hogy jólesne hozzábújni, elveszni az ölelésében, aki mellett ránézésre biztonságban érezhetem magam.


De, mint mondtam, nálam ritkaságszámba megy, hogy puszta külsőségektől beinduljak, számomra fontos, hogy ismerjem hozzá az illetőt.

2017. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Feneke ês szája
2017. jún. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek a felsoroltak nekem férfiként mind szexik.

De azért mindig jó a pozitív visszajelzés,ezért itt is kíváncsi lennék a véleményekre.

2017. jún. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én pl a nyak, tarkó, fül vo alat bírom nagyon.

Erős karok, kis izommal, nem a szétgyúrt, széles hát.

2017. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem az arcél a gyengém, ha csak külsőségekről beszélünk. De egyébként az összkép számít leginkább.
2017. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Széles hát, szép izmos vádli és láb, izmos karok (nem szetgyurt)illetve aránylag lapos has, de az nem mérvadó. Gyengem a kek szem es a szőke haj, de az sem mérvadó. :)
2017. jún. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!