Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Titeket nem taszítanak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem taszítanak a kigyúrt jópasik?

Figyelt kérdés
Nekem az első kapcsolatom egy olyan fiúval volt , aki imádta magát, de a személyisége és a humorérzéke nulla volt. Azóta mindig arra asszociálok , ha egy jobb pasi akar valamit, hogy biztos csak a külsejével hódit , mert nem is kell neki mással. Szóval már a mások szerint csúnya pasikat választom inkább , pedig számomra sokkal vonzóbbak. Ti hogy vagytok vele? 20/L
2017. júl. 1. 08:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem minden helyes kigyúrt pasi ugyan olyan vannak okos humoros érzékiek is csak ritka mint a fehérholló
2017. júl. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
De. Sosem volt a zsanerem...
2017. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad általánosítani,azért mert volt az életedben egyetlen egy kigyúrt,öntelt pasi,aki semmire sem volt jó.

Az én barátom is elég izmos,igényes,emellett,családcentrikus és nagyon jó humora van.Mondjuk ha nem jött volna ő be,akkor is inkább egy férfiasabb,jó kiállású pasival kezdenék,ha már lehet választani.

2017. júl. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Én undorítónak találom 23 L
2017. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
42%
Szeretem a kigyúrt pasikat. Undorító amikor valaki löttyedt, nulla mellizom, vékony kar, vékony láb. Fúj
2017. júl. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel férfiból vagyok nem háborgok de szerintem elég közhelyes amit írtál. Aki annyit edz amennyi az egészséghez kell és arányos azt nem kéne leszólni mert azért teszi hogy te boldogabb légy és büszkébb a pasidra... aki nagyképű az akkor is nagyképű lenne ha nem lenni kigyúrva de mindegy.
2017. júl. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha ugyanolyan szép a lelke is és kis ész is társul hozzá, az már főnyeremény, de remélem egyszer tudatosul bennük, hogy a kigyúrt test nem minden, ha az előbb említett szempontok hiányoznak inkább undort vált ki, ettől függetlenül kövér disznó sem kell.
2017. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem gondolod, hogy ez egy kissé érdekes gondolkodás?

Szerinted egy pasinak is így kéne gondolkodnia egy számára csinos nőről?

Egyszer volt dolga egy jó testű hülyével és onnantól már csak a számára csúnyának gondolt nőkkel kéne összejönnie? Gondolkodj már egy kicsit, ne legyél ennyire felületes.

Amúgy nem taszítanak, sőt! Nálam az egy plusz pont, bár ez függ magától az embertől is. Van akinek kifejezetten jól áll a mackós stílus is. :)

2017. júl. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kicsiszivem, ha neked tetszik a palid, de masnak nem akkor eldobod?


Olyanokkal jossz ossze amilyenekkel akarsz. Engem a tul fitt lanyok nem vonzanak. Ez van, nem jonnek be a hajszalvekony vagy testepito csajok. Valszeg a kulseje miatt sokat dietazik, edz stb. Ezek miatt nem igazan lenne osszeegyeztetheto a kettonk eletstilusa.


A haverjaim meg csak az ilyen lanyokra csorgatjak a nyalukat. Tok mindegy mennyire sik agyilag szegeny. Jo segg = jo no nekik. Nekem masok az igenyeim es emiatt sosem kernem ki a velemenyuket. Meg persze nem is erdekel.

2017. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem taszítanak az edzőteremben kigyúrt, testépitő izomzattal renedlkező férfiak, de nem azért amit írsz, hanem szimplán külsőleg az nem jön be.
2017. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!